Meniu
Prekių krepšelis

Liekninamieji kremai

Liekninamieji kremai

EISENBERG kūno modeliuojamoji jauninamoji priemonė CRYOFORM moterims, 240 ml
Išparduota
Gamintojas: Eisenberg
Dailinkite savo kūną su CRYOFORM anticeliulitine ir jauninamąja priemone. Fitoekstraktai ir kofeinas veikia sinergiškai, skatina liekninamąjį, detoksikuojamąjį, stangrinamąjį poveikį, o kamparas, eukaliptai ir mentolis tonizuoja ir skatina kraujotaką. TRIO-MOLECULAR© kompleksas pasižymi jauninamosio..
76.38€
Be PVM:63.12€
EISENBERG stangrinamasis kūno kremas BODY LIFTING TREATMENT moterims, 150ml
Išparduota
Gamintojas: Eisenberg
Intensyvus stangrinamasis poveikis – Skatina ląstelių gyvybingumą – Naikina strijasAtkuriamoji švelnios, tačiau tirštos kreminės tekstūros priemonė, kurios sudėtyje esantys vitaminai E ir C bei TRIO-MOLECULAR© kompleksas pasižymi antioksiduojamuoju poveikiu ir suaktyvina ląstelių gyvybingumą. In..
120.38€
Be PVM:99.49€
SENSILIS regeneruojamasis ir stangrinamasis kūno kremas SILHOUETTE XPERT, 200ml
Išparduota
Gamintojas: Sensilis
Maitinamasis kūno kremas, kurio sudėtyje yra natūralios kilmės medžiagų, pasižyminčių drėkinamosiomis, stangrinamosiomis ir regeneruojamosiomis savybėmis. Suteikia odai elastingumo, stangrumo, oda tampa lygesnė. Gaivinančios konsistencijos kremas greitai įsigeria į odą, ji tampa švelni, glotni ir šv..
24.50€
Be PVM:20.25€
SENSILIS regeneruojamasis ir stangrinamasis kūno kremas SILHOUETTE XPERT, 400ml
Išparduota
Gamintojas: Sensilis
 Maitinamasis kūno kremas, kurio sudėtyje yra natūralios kilmės medžiagų, pasižyminčių drėkinamosiomis, stangrinamosiomis ir regeneruojamosiomis savybėmis. Suteikia odai elastingumo, stangrumo, oda tampa lygesnė. Gaivinančios konsistencijos kremas greitai įsigeria į odą, ji tampa švelni, gl..
38.50€
Be PVM:31.82€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)