Meniu
Prekių krepšelis

Dantų pasta

Dantų pasta

Gamintojas: APADENT
Ši dantų pasta specialiai sukurta augantiems vaikų dantims prižiūrėti. Ji suteikia ne tik apsaugą nuo ėduonies, bet ir maksimalius mineralus, kurie būtini stiprinant pirmuosius vaikų dantis ir ką tik išdygusius nuolatinius dantis, kurių emalis dar nėra pilnai susiformavęs. Apadent Kids turi natūrala..
15.00€
Be PVM:12.40€
Gamintojas: APADENT
APAGARD RIN-SU yra gaivinamoji burnos skalavimo priemonė. Tai ne tik apsaugo nuo karieso surišdamas (o ne panaikindamas) apnašų bakterijas, padeda jas pašalinti skalaujant burną. Taip pat papildo ir palaiko natūralų emalį atkuriančius mineralus, pakeičiančius seilių funkciją, tiekdamas nano <mHAP..
25.00€
Be PVM:20.66€
Gamintojas: APADENT
Unikalus dantų losjonas, kurio sudėtyje yra nano <mHAP>, kuris atstato dantų mineralinį tankį, glotnumą, natūralų emalio baltumą. Losjono veiksmingumas yra kliniškai įrodytas, kaip po dantų valymo šepetėliu, dantų kondicionierius. Naudojant APAGARD DEEP CARE dantų kondicionierių kartu su bet k..
29.00€
Be PVM:23.97€
Gamintojas: APADENT
Sudėtyje yra nano HAP ir kalio nitrato mažinančio dantų jautrumą. Dantų pasta pasižyminti ėduonį mažinančiomis savybėmis bei dantų baltumą didinančiomis savybėmis, bet yra sutelktas visas dėmesys į padidėjusį dantų jautrumą. DU metodai padedantys sumažinti dantų jautrumą: 1) Nano HAP padengia ir suk..
20.00€
Be PVM:16.53€
Gamintojas: APADENT
Sveikoms dantenoms ir sustiprintai apsaugai nuo periodontito ligų remineralizuojamoji dantų pasta. Kartu su visais dantų emalį apsaugančiais ir baltumą didinačiais nano mHAP privalumais papildomos sudėtinės dalys orientuotos į dantenų apsaugą nuo periodontito ligų. Daugybė sinergiškai veikiančių ing..
20.00€
Be PVM:16.53€
Gamintojas: APADENT
Sukurta rūkantiems, tačiau pamėgta kavos ir raudono vyno mėgėjų. Tai populiari dantų pasta tiems, kurie susirūpinę dantų dėmėmis. Dantų pastos sudėtyje yra nikotiną tirpinantis ingredientas. Taip pat ingredientų visuma (be abrazyvinės dalelės) šalina dėmes švelniai ir nepažeidžia emalio. Nano mHAP a..
24.00€
Be PVM:19.83€
Gamintojas: APADENT
Klasikinė dantų pastos versija. Ilgiausiai parduodama ir didžiausią paklausą turinti APAGARD dantų pasta. Tai visapusiškas balansas tarp natūralaus baltumo stiprinimo, apsaugos nuo ėduonies, dantenų apsaugos, dėmių kontrolės. Dantų pasta sukurta visai šeimai, visiems šeimos nariams. APAGARD M-plus ..
26.00€
Be PVM:21.49€
Gamintojas: APADENT
Aukščiausios kokybės dantų pasta su didesniu nano <mHAP> kiekiu, kuris užtikrina natūralų dantų baltumą ir apsaugą nuo karieso.Premio ypač rekomenduojama kasdieniniam naudojimui dėl šių pranašumų: Apsauga nuo kariesio;  Sustiprintas dantų baltumas ir blizgesys;  ..
28.00€
Be PVM:23.14€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)