Meniu
Prekių krepšelis

VIROSTOP burnos purškalas, 30 ml

VIROSTOP burnos purškalas, 30 ml
VIROSTOP burnos purškalas, 30 ml
-60 %
VIROSTOP burnos purškalas, 30 ml
VIROSTOP burnos purškalas, 30 ml
VIROSTOP burnos purškalas, 30 ml
Šis pasiūlymas baigsis po:
Dienos
Valandos
Min
Sek
5.20€
12.99€
Be PVM: 4.29€
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • Prekės kodas: 10007EN
 • SKU: 5999886813017

Veikia prevenciškai, saugo ir padeda palengvinti gripo bei peršalimo simptomus.

Savybės

Peršalimas ir gripas yra labiausiai paplitusios infekcinės ligos, pasireiškiančios kvėpavimo sutrikimais ir reikšmingais bendraisiais simptomais. Jie pasireiškia staiga, todėl juos reikia gydyti kuo anksčiau ir greičiau. Šias ligas (įskaitant karščiavimą) sukelia oro lašeliniu būdu perduodami  virusai, kurie per kvėpavimo takus patenka į organizmą ir pradeda labai greitai daugintis.

„Herb-pharma“ AG tyrėjai sukūrė unikalų natūralių VIROSTOP purškalo sudedamųjų dalių derinį, veikiantį prevenciškai ir saugantį nuo virusų bei bakterijų.

Specialiame ekstrakte, išgaunamame iš žilųjų švitrūnų (Cistus creticus), yra koncentruotų polifenolių, kurie padengia gerklės gleivinę apsaugine plėvele, fiziškai neleidžiančia bakterijoms ir virusams patekti į organizmą. Ktos sudedamosios dalys, tokios kaip citrusiniai bioflavonoidai, ežiuolės, šalavijai ir kraštuotosios malpigijos, sustiprina antivirusinį neutralizuojantį poveikį.

Mokslinis tyrimas patvirtinimo, jog FYTOFONTANA VIROSTOP gerklės purškalas slopina SARS-CoV-2 koronaviruso, kitų kvėpavimo takų virusų, A, B tipo gripo virusų sukeliamas infekcijas.

 

Aprašymas ir paskirtis:

 • FYTOFONTANA VIROSTOP gerklės purškalas yra skirtas prevencijai, apsaugai ir gripo bei peršalimo simptomams lengvinti.
 • Medicinos priemonės FYTOFONTANA VIROSTOP veikimo principas – padengia burnos ertmės gleivinę apsaugine plėvele, neleidžiančia bakterijoms ir virusams patekti į organizmą.

Pradėkite naudoti FYTOFONTANA VIROSTOP gerklės purškalą iš karto pajutę pirmuosius peršalimo simptomus / gerklės skausmą, čiaudulį, prieš ligai pažengiant. Taip pat naudokite esant infekcijos rizikai.

Purškiama forma užtikrina tolygų priemonės paskleidimą ant gleivinės.

 

Dozavimas:

Medicinos priemonė rekomenduojama suaugusiesiems ir vaikams nuo 3 metų.

Prevencijos atveju: dienos dozė suaugusiesiems – 2 kartus po 5 įpurškimus, vyresniems nei 3 metų vaikams – 2 kartus po 2 įpurškimus į burną. Tinka ilgalaikiam naudojimui prevenciškai. Jeigu jums kyla didesnė infekcijos rizika, purškalą galite naudoti daugiau kartų per dieną.

 

Ūmios būklės atveju: naudokite 3 kartus per dieną po 5 įpurškimus, vyresniems nei 3 metų vaikams – 3 kartus po 2 įpurškimus per dieną. Norėdami geriausio poveikio naudokite purškalą dar tris dienas pranykus ligos simptomams

Naudojimas:

 • Suplakite prieš naudojimą.
 • Nuimkite apsauginį permatomą dangtelį nuo aplikatoriaus.
 • Suimkite buteliuką ir paspauskite galvutę kelis kartus, kol pradės purkšti.
 • Įstatykite aplikatorių į burną ir purkškite reikiamą kiekį.

 

Įspėjimai:

 • Nėščiosios ir krūtimi maitinančios moterys preparatą naudoti turėtų tik pasitarusios su medicinos specialistu. 
 • Netinka jaunesniems nei 3 metų vaikams. Vyresni vaikai purškalą turėtų naudoti tik prižiūrimi suaugusiųjų.
 • Nenaudokite purškalo, jeigu esate alergiški ar jums padidėjęs jautrumas kuriai nors sudedamajai daliai.
 • Nerekomenduojame to paties purškalo naudoti daugiau nei vienam asmeniui – infekcijos perdavimo rizika.
 • Naudodami FYTOFONTANA VIROSTOP gerklės purškalą galite laikinai pajusti švelnų liežuvio dilgčiojimą. Tai laikini ir natūralūs pojūčiai. Smulkios nuosėdos susidaro dėl purškalo sudėtyje esančių augalinių komponentų ir neturi jokios įtakos produkto kokybei.
 • Naudodami purškalą venkite jo patekimo į akis. Jeigu purškalo pateko į akis, iš karto nuskalaukite su tekančiu vandeniu.

 

Sudedamosios dalys: vanduo, rausvažiedžių ežiuolių ekstraktas, kraštuotųjų malpigijų ekstraktas, žilųjų švitrūnų ekstraktas, vaistinių šalavijų ekstraktas, citrusinių bioflavonoidų kompleksas, pipirmėčių kvapioji medžiaga, acesulfamas k, kalio sorbatas.

Pakuotė: 30 ml talpos buteliukas su purkštuku.

Laikymas: laikyti mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje!