Meniu
Prekių krepšelis

VIROSTOP burnos purškalas, 30 ml

VIROSTOP burnos purškalas, 30 ml
VIROSTOP burnos purškalas, 30 ml
VIROSTOP burnos purškalas, 30 ml
VIROSTOP burnos purškalas, 30 ml
VIROSTOP burnos purškalas, 30 ml
14.38€
Be PVM: 11.88€
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Prekės kodas: 10007EN
  • SKU: 5999886813017

 

Burnos purškalas nuo gripo

VIROSTOP burnos purškalą sudaro unikalus natūralių veikliųjų medžiagų derinys, pasižymintis antibakteriniu ir antivirusiniu poveikiu. Priemonė skirta gripo ir peršalimo prevencijai ir gydymui. Purškalas padengia gerklės gleivinę apsaugine plėvele, neleidžiančia bakterijoms ir virusams patekti į organizmą, taip pat skatina imuninę sistemą, veiksmingai kovojančią su gripo ir peršalimo simptomais.

VIROSTOP burnos purškalo poveikis:

·       Padengia gleivinę apsaugine plėvele, kuri fiziškai neleidžia bakterijoms ir virusams patekti į organizmą.

·       Pasižymi antibakteriniu poveikiu, naikinančiu bakterijas ir virusus.

·       Kaip dauguma pažangių antivirusinių medžiagų (pavyzdžiui, preparatai nuo paukščių ir kiaulių gripo), jis slopina enzimą neuraminidazę, esantį viruso paviršiuje, todėl virusas negali patekti į ląsteles ir daugintis.

·       Reikšmingai stiprina imuninę sistemą, gerina atsparumą infekcijoms.

·       Dėl didelio polifenolių kiekio pasižymi stipriu antioksiduojamuoju poveikiu.

·       Purškalo forma užtikrina lengvą naudojimą ir tolygų priemonės pasiskirstymą ant gerklės ir ryklės gleivinės.

 

Pradėkite naudoti VIROSTOP iš karto pajutę pirmuosius peršalimo simptomus / gerklės skausmą, čiaudulį, prieš ligai pažengiant. Taip pat naudokite esant infekcijos rizikai.

Medicinos priemonė skirta suaugusiesiems ir vaikams nuo 6 metų.

Profilaktikai: naudokite 2 x 5 įpurškimus į burną, vyresniems nei 6 metų vaikams – 2 x 2 įpurškimus per dieną.

Ūmios būklės atveju: naudokite 3 x 5 įpurškimus į burną, vyresniems nei 6 metų vaikams – 3 x 2 įpurškimus per dieną.

Gydymo trukmė neturi viršyti 14 dienų.

Sudedamosios dalys: vanduo, rausvažiedžių ežiuolių ekstraktas, džiovintų malpigijų ekstraktas, žilųjų švitrūnų ekstraktas, vaistinių šalavijų ekstraktas, citrusinių vaisių bioflavonoidų kompleksas, pipirmėčių aliejus, saldikliai, kalio sorbatas.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naudojimo instrukcijos

FYTOFONTANA VIROSTOP purškalas

Burnos purškalas nuo gripo

Padeda išvengti ir gydo gripo bei peršalimo simptomus

 

Savybės:

Peršalimas ir gripas yra labiausiai paplitusios infekcinės ligos, pasireiškiančios kvėpavimo sutrikimais ir reikšmingais bendraisiais simptomais. Jie pasireiškia staiga, todėl juos reikia gydyti kuo anksčiau ir greičiau. Šias ligas (įskaitant karščiavimą) sukelia virusai, perduodami oro lašeliniu būdu, jie per kvėpavimo takus patenka į organizmą, kur pradeda labai greitai daugintis. Specialiame ekstrakte, išgaunamame iš žilųjų švitrūnų (Cistus creticus), yra koncentruotų polifenolių, kurie sustiprina kitų komponentų poveikį.

VIROSTOP purškalo poveikis:

-       Padengia gerklės gleivinę apsaugine plėvele, fiziškai neleidžiančia bakterijoms ir virusams patekti į organizmą.

-       Kaip dauguma pažangių antivirusinių medžiagų (pavyzdžiui, preparatai nuo paukščių ir kiaulių gripo), jis slopina enzimą neuraminidazę, esantį viruso paviršiuje, todėl virusas negali patekti į ląsteles ir daugintis.

-       Reikšmingai stiprina imuninę sistemą, gerina atsparumą infekcijoms.

-       Dėl didelio polifenolių kiekio pasižymi stipriu antioksiduojamuoju poveikiu.

-       Purškalo forma užtikrina lengvą naudojimą ir tolygų priemonės pasiskirstymą ant gleivinės.

Pradėkite naudoti VIROSTOP iš karto pajutę pirmuosius peršalimo simptomus / gerklės skausmą, čiaudulį, prieš ligai pažengiant. Taip pat naudokite esant infekcijos rizikai.

Dozavimas:

Medicinos priemonė skirta suaugusiesiems ir vaikams nuo 6 metų.

Profilaktikai: naudokite 2 kartus per dieną po 5 įpurškimus į burną, vyresniems nei 6 metų vaikams – 2 x 2 įpurškimus per dieną.

Ūmios būklės atveju: naudokite 3 kartus per dieną po 5 įpurškimus į burną, vyresniems nei 6 metų vaikams – 3 x 2 įpurškimus per dieną.

Norėdami geriausio poveikio naudokite purškalą dar tris dienas pranykus ligos simptomams. Gydymo trukmė neturi viršyti 14 dienų.

Naudojimas:

- Prieš naudodami pirmą kartą, nuimkite apsauginį permatomą dangtelį nuo aplikatoriaus.

- Suimkite buteliuką ir daugiau nei vieną kartą paspauskite galvutę, kol pradės purkšti.

- Įstatykite purškimo antgalį į burną ir purkškite reikiamą kiekį.

Nerekomenduojama preparato naudoti daugiau nei vienam asmeniui tuo pačiu metu – infekcijos rizika.

Įspėjimai:

Kreipkitės į gydytoją, jeigu:

- Simptomai nepraeina ilgiau nei 7 dienas

- Simptomai sunkėja ir pradėjote karščiuoti

- Laukiatės arba maitinate krūtimi.

Naudodami VIROSTOP galite laikinai pajusti švelnų liežuvio dilgčiojimą. Tai laikini ir natūralūs pojūčiai. Smulkios nuosėdos susidaro dėl augalinių komponentų ir neturi jokios įtakos produkto kokybei. Gerai pakratykite prieš naudodami!

Aprašymas:

Pagrindinė VIROSTOP purškalo veiklioji medžiaga:

Žilasis švitrūnas (Cistus creticus) – unikalus augalas, pasižymintis dideliu polifenolių kiekiu, todėl dar vadinamas „polifenolių karaliumi“. Gydomasis šio augalo poveikis žinomas dar nuo senovės Graikijos laikų. Iš daugiau nei 20 skirtingų švitrūnų rūšių, žilasis švitrūnas išsiskiria antibakteriniu poveikiu. VIROSTOP purškale yra specialaus žilųjų švitrūnų ekstrakto, kuriame vietoje įprastos 20 % polifenolių koncentracijos yra 60 % polifenolių koncentracija, suteikianti stipresnį poveikį. Polifenoliai suteikia cheminę ir fizinę apsaugą, sukurdami taip vadinamą skydą, neleidžiantį bakterijoms ir virusams patekti į ląsteles. Ypač svarbus jau minėtas blokuojamasis viruso enzimo neuraminidazės efektas, kurį patvirtina atitinkami gamintojo atlikti laboratoriniai testai. Be šio antivirusinio ir antibakterinio polifenolių poveikio, švitrūnas taip pat pasižymi pastebima savybe stiprinti imunitetą, šalinti toksinus iš žmogaus organizmo, suteikia antigrybelinį, uždegimo slopinamąjį ir dezinfekuojamąjį poveikį, slopinantį uždegimą ir skausmą. Jis ypač tinka gydant kosulį, peršalimą ir gripą.

Taip pat turi teigiamą poveikį padedant išvengti infekcinių ir virusinių ligų, tokių kaip gripas, peršalimas, viršutinių kvėpavimo takų susirgimai. 

VIROSTOP purškale taip pat yra šių veikliųjų medžiagų

Citrusų bioflavonoidai – citrusinių vaisių bioflavonoidų kompleksas

Ypač veiksmingas koncentratas su bioflavonoidais, padedančiais slopinti bakterijų, virusų ir grybelio dauginimąsi. Natūralūs flavonoidai valo organizmą, stiprina imunitetą, padeda išvengti infekcijų ir uždegimo, palengvina virškinimą, gerina kraujotaką ir didina gleivinės membranos atsparumą. Taip pat pasižymi antioksiduojamosiomis savybėmis.

Rausvažiedė ežiuolė – Echinacea purpurea

Sudėtyje gausu vertingų medžiagų: flavonoidų, eterinių aliejų, alkaloidų, inulino, polisacharido echinacino. Polisacharidai yra atsakingi už imuniteto stimuliuojamąjį poveikį. Visos šios medžiagos didina organizmo gynybines galias, vadinamąjį natūralų, arba nespeficinį, imunitetą, štai kodėl ežiuolė priskiriama prie augalinės kilmės imuniteto stimuliatorių.

Ežiuolių ekstraktai naudojami norint išvengti ir gydyti virusines, infekcines ir uždegimines ligas, gripą ir peršalimą.

Vaistinis šalavijas – Salvia officinalis

Sudėtyje yra eterinių aliejų, saponinų, taninų ir karčiųjų medžiagų. Šis augalas turi labai įvairių naudojimo būdų. Išskiriamas ypač stiprus antibakterinis ir uždegimo slopinamasis poveikis. Šis poveikis naudojamas gydant angina, burnos ir gerklės uždegimą. Šis augalas taip pat naudojamas gydant šlapimo ir virškinamojo trakto uždegimą.

Kraštuotoji malpigija – barbadoso vyšnia – Malpighia glabra

Tai labai vertingas natūralus vitamino C šaltinis. Sudėtyje taip pat yra vitaminų A ir B6, bioflavonoidų ir mineralų, ypač geležies, kalcio bei magnio, ir daugiau nei 150 fitomedžiagų. Pasižymi antioksiduojamuoju poveikiu. Stiprina imunitetą. Saugo nuo virusinių ir bakterinių infeksijų. Mažina nuovargį.

Malpigijų uogos ypač naudingos gydant peršalimą ir gripą, patiriant fizinį ar protinį stresą, po traumų, operacijų ir sveikimo periodu. Palaiko imuninės sistemos funkciją. VIROSTOP purškalo dienos dozėje yra 250 ml malpigijų ekstrakto.

Sudedamosios dalys: vanduo, Net žilųjų švitrūnų ekstraktas (2800 mg su 60 % polifenolių), rausvažiedžių ežiuolių ekstraktas, vaistinių šalavijų ekstraktas, džiovintų malpigijų ekstraktas, saldikliai, pipirmėčių aliejus, kalio sorbatas.

Pakuotė: 30 ml talpos buteliukas su purkštuku

Laikymas: laikyti mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje! Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje, nuo 10 °C iki 25 °C temperatūroje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Gamintojas: pagal Herb-pharma AG Schweiz Waldmannstrasse 6, 8001 Ciurichas, Šveicarija receptą, pagaminta Fytofontana Kft., 1146 Budapeštas, Hermina ut 17, Vengrija.

Informacinis lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas: 2020 02 11