Meniu
Prekių krepšelis

Blakstienoms

Blakstienoms

ACTIVE LASH blakstienų serumas, skatinantis augimą 3,5 ml
Perkamiausia
Gamintojas: L'biotica
Blakstienų augimą skatinantis serumas ACTIVE LASH – veiksminga ir saugi maitinamoji priemonė. Ją naudojant Tavo blakstienos bus ilgesnės, tankesnės ir sustiprėjusios.Dėl aktyviosios serumo sudedamosios dalies blakstienos sparčiau auga, yra efektyviai saugomos, kad neiškristų, be to, pailgėja jų ..
21.00€
Be PVM:17.35€
Gamintojas: Eisenberg
 BLAKSTIENŲ PRIEŽIŪRA IR DIDELĖ APIMTISSTIPRINA – ILGINA - UŽRIEČIAĮminkite žvilgsnio, kuriam neįmanoma atsispirti, paslaptį!Itin juodos spalvos ikoniškasis blakstienų tušas padės sukurti dramatišką ir išraiškingą žvilgsnį: 129 %* didesnė apimtis ir 47 %* didesnis blakstienų tan..
33.38€
Be PVM:27.59€
EISENBERG blakstienas puoselėjantis ir paryškinantis tušas
Išparduota
Gamintojas: Eisenberg
BLAKSTIENŲ PRIEŽIŪRA IR 360° IŠRYŠKINTOS BLAKSTIENOS STIPRINA – ILGINA – SUTEIKIA NATŪRALIOS APIMTIESĮminkite įspūdingų akių paslaptį! Suderintas nepriekaištingas tikslumas ir rūpestinga priežiūra, kad džiaugtumėtės stipresnėmis ir vėduokles primenančiomis blakstienomis – net 105 %* di..
33.38€
Be PVM:27.59€
Gamintojas: L'biotica
Atkuriamoji terapija po blakstienų priauginimoNaudoti kartą per dieną vakare Poveikis matomas jau po 3 savaičių naudojimo Pakuotės užtenka 4 mėnesiamsXXL LASH yra išskirtinis serumas, suteikiantis blakstienoms nuostabią išvaizdą. Priemonės sudėtyje esančios atrinktos medžiagos, toki..
15.38€
Be PVM:12.71€
L‘BIOTICA blakstienų ir antakių augimą skatinantis serumas REPAIR LASH °1 DAY, 7ml
Perkamiausia
Gamintojas: L'biotica
Serumas su „Peptide+Keratin“ aktyviuoju kompleksu gali padėti intensyviai skatinti natūralų blakstienų ir antakių augimą, sumažinti plaukelių iškritimą, dėl to blakstienos bus storesnės ir atrodys sveikiau.                           &n..
8.50€
Be PVM:7.02€
L‘BIOTICA intensyviai regeneruojantis blakstienų kremas nakčiai REPAIR LASH °2 NIGHT, 7ml
Perkamiausia
Gamintojas: L'biotica
Regeneruojamasis naktinis blakstienų ir antakių kremas su „Oleo Protect“ formule.       Palaiko natūralų blakstienų augimą, mažina jų iškritimą, dėl to blakstienos bus storesnės ir atrodys sveikiau. Blakstienų kremo sudėtyje esantis inovatyvus „Oleon Protect“ skatina blakstie..
8.50€
Be PVM:7.02€
Gamintojas: Sensilis
Dėl tinkamos  šepetėlio formos ir  tušo tekstūros, blakstienos atrodo tankios ir sukuria intensyvų  ispūdį. KAM TINKATinka visiems odos tipams. Tinka jautrioms akims ir naudojantiems kontaktinius lęšius. KAIP NAUDOTITepti tušą nuo blakstienų šakn..
20.50€
Be PVM:16.94€
Gamintojas: Sensilis
Guminis šepetėlis ir lengva tušo tekstūra efektyviai nudažo blakstienas,  jas atskiria ir pailgina, kad suteiktų žvilgsniui gilumo. KAM TINKATinka visiems odos tipams. Tinka jautrioms akims ir naudojantiems kontaktinius lęšius. KAIP NAUDOTITepti tušą ..
20.50€
Be PVM:16.94€
Gamintojas: Sensilis
Ilgina blakstienas ir suteikia akims ryškumo.Savybės:·       Atsparus vandeniui.·       Paryškina blakstienas ir suteikia joms apimties.·       Silikoninis šepetėlis.· &n..
9.50€ 19.00€
Be PVM:7.85€
Gamintojas: Sensilis
Tinka jautrioms akims ir naudojantiems kontaktinius lęšius.  Suteikite žvilgsniui gilumo ir išraiškingumo su riečiamuoju ir apimties suteikiančiu blakstienų tušu. Sudėtyje esantys natūralūs vaškai bei ricinų aliejus saugo ir puoselėja jūsų blakstienas. Riestos blakstie..
19.90€
Be PVM:16.45€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)