Meniu
Prekių krepšelis

Pėdų kaukės

Pėdų kaukės

L‘BIOTICA atkuriamoji drėkinamoji pėdų kaukė-kojinės (1 pora)
Perkamiausia -30 %
Gamintojas: L'biotica
Atkuriamoji drėkinamoji pėdų kojininė kaukė prisodrinta aktyvaus kremo – tai profesionali, savarankiškai namie atliekama procedūra. Pagrindinės natūralios kaukės sudedamosios dalys – taukmedžių sviestas, obuolių ir mėtų ekstraktas  – glotnina ir puikiai atnaujina sausą, sutrūkinėjusią ir suragė..
3.50€ 5.00€
Be PVM:2.89€
L‘BIOTICA šveičiamoji rūgštinė pėdų kaukė-kojinės (1 pora)
Perkamiausia -30 %
Gamintojas: L'biotica
Šveičiamoji pėdų kaukė yra prisodrinta aktyviai veikiančių augalinių rūgščių, kurios veiksmingai šalina suragėjusios odos paviršių. Ši profesionali savarankiška procedūra atliekama namie.Kaukės sudėtyje esančios veikliosios augalinės rūgštys pašalina šiurkštų odos paviršių, nuospaudas ir įvairi..
3.78€ 5.40€
Be PVM:3.12€
Gamintojas: L'biotica
Šveičiamoji kulnų kaukė, kurią sudaro pora lapelių, prisotintų serumo su veikliosiomis medžiagomis, ir pora fiksuojamųjų laikiklių. Profesionali priemonė, kurią galite naudoti namuose.Poveikis:Sudėtyje esančios veikliosios rūgštys pašalina negyvą, sukietėjusią kulnų odą. Atkuria kulnų o..
4.12€ 5.88€
Be PVM:3.40€
Gamintojas: SUNEW med +
Intensyvaus jauninamojo ir drėkinamojo poveikio pėdų kaukė su kininių simondsijų ir alyvuogių aliejaisKaukė su kininių simondsijų, alyvuogių ir putonių sėklų aliejais rekomenduojama sausai ir pažeistai pėdų odai. Padeda stangrinti, glotninti ir drėkinti odą. Alyvuogių aliejus pasižymi raminamuoj..
3.20€ 4.00€
Be PVM:2.64€
Gamintojas: SUNEW med +
Intensyvaus drėkinamojo, maitinamojo ir jauninamojo poveikio pėdų kaukė su avokadų aliejumi.Maitinamoji pėdų kaukė su mineralais ir vitaminais.Rekomenduojama pėdoms, kurioms reikalingas intensyvus ir ilgai išliekantis drėkinimas. Palaiko odos atkūrimą, mažina senėjimo žymes, todėl oda atrod..
3.20€ 4.00€
Be PVM:2.64€
Gamintojas: SUNEW med +
Intensyvaus atkuriamojo ir drėkinamojo poveikio pėdų kaukė su saldžiųjų migdolų aliejumi ir bičių pieneliuKaukė rekomenduojama pėdoms, kurioms reikalingas atkuriamasis, glotninamasis ir jauninamasis poveikis. Saldžiųjų migdolų aliejus ir vitaminas E puikiai drėkina odą ir palaiko tinkama drėgmės..
3.20€ 4.00€
Be PVM:2.64€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)