Meniu
Prekių krepšelis

Pėdoms

Pėdoms

Gamintojas: L'biotica
PĖDŲ KAUKĖ SU PARAFINUINTENSYVIAI DRĖKINA IR ATKURIA Kaukė su parafinu suteikia pėdoms šilko švelnumo. Kaukės sudėtyje esantys intensyviai drėkinantys parafino, makadamijų riešutų ir avokadų aliejai sukuria švelnią odos plėvelę, kuri užtikrina visapusišką atkuriamąjį ir maitinamąjį ..
1.78€ 3.55€
Be PVM:1.47€
Gamintojas: L'biotica
Staigus minkštų pėdų efektas jau po pirmo karto. Žaibiškai pašalina net kiečiausią suragėjusią odą, nuospaudas ir kietą pėdų odą. Paprasta, patogi ir saugi priemonė.97 % asmenų su kieta pėdų oda pripažino SilkyFeet kaip lūžį pėdų priežiūros srityje.Net 95 % testuojančių asmenų teig..
10.50€ 14.00€
Be PVM:8.68€
L‘BIOTICA šveičiamoji rūgštinė pėdų kaukė-kojinės (1 pora)
Perkamiausia -25 % Išparduota
Gamintojas: L'biotica
Šveičiamoji pėdų kaukė yra prisodrinta aktyviai veikiančių augalinių rūgščių, kurios veiksmingai šalina suragėjusios odos paviršių. Ši profesionali savarankiška procedūra atliekama namie.Kaukės sudėtyje esančios veikliosios augalinės rūgštys pašalina šiurkštų odos paviršių, nuospaudas ir įvairi..
4.05€ 5.40€
Be PVM:3.35€
Gamintojas: Rilastil
Drėkinamasis, keratolitinis, epitelį atkuriantis pėdų lipogelisSu natrio laktatuHipoalerginis*Fluido tekstūros lipogelis su 3 % natrio laktatu sausai, suskilinėjusiai pėdų odai. Priemonė pasižymi drėkinamuoju, keratolitiniu ir epitelio atkuriamuoju poveikiu. Ypač tinka vietoms, kuriose o..
9.60€ 12.00€
Be PVM:7.93€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)