Meniu
Prekių krepšelis

APAGARD RIN-SU burnos/dantų skalavimo priemonė apnašoms ir bakterijoms mažinti, 380ml

APAGARD RIN-SU burnos/dantų skalavimo priemonė apnašoms ir bakterijoms mažinti, 380ml
APAGARD RIN-SU burnos/dantų skalavimo priemonė apnašoms ir bakterijoms mažinti, 380ml
25.00€
Be PVM: 20.66€
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Prekės kodas: MWe380N
  • SKU: 4987643500011

APAGARD RIN-SU yra gaivinamoji burnos skalavimo priemonė. Tai ne tik apsaugo nuo karieso surišdamas (o ne panaikindamas) apnašų bakterijas, padeda jas pašalinti skalaujant burną. Taip pat papildo ir palaiko natūralų emalį atkuriančius mineralus, pakeičiančius seilių funkciją, tiekdamas nano <mHAP>, kuris beveik identiškas mūsų dantų mineralui. RIN SU yra unikalus gaivinamasis metų skonio burnos skalavimo skystis, užtikrinantis gaivų kvapą, sveikus dantis, nuostabiai švarų ir gaivų pojūtį burnoje.
Kaip burnos skalavimo priemonė, APAGARD RIN-SU gali būti naudojamas ne tik kaip įprasto dantų valymosi rutinos dalis, kad dantims būtų suteikta papildoma priežiūra, bet ir bet kuriuo dienos ar nakties metu, gaivina ir valo burną bei aprūpina papildomu sveikatai naudingu mineralu.

Ypač rekomenduojame:

  •  Apnašų kontrolei;
  •  Gaiviam burnos kvapui;
  •  Seilių mineralų papildymas;
  •  Itin švarus pojūtis burnoje;
  •  Tuomet kada nėra po ranka dantų šepetėlio.

Naudojimas: išspausti priemonės apie 5ml ir skalauti dantis apie 30 sek. Rekomenduojama naudoti po dantų valymo pasirinkta Apagard ar Apadent dantų pasta arba be jos, kaskart kai norite papildomai pasirūpinti savo dantų emaliu. Puikiai tinkama prieš miegą, išlaikant gaivos jausmą visą naktį.

UAB Lansera - Oficialus įgaliotas atstovas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje
info@apadent.lt +370650 90660 3


INGREDIENTAI: AQUA, GLYCERIN, XYLITOL, HYDROXYAPATITE (NANO), XANTHAN GUM, ALCOHOL, POLYGLYCERYL-5 STEARATE, LAURYL DIETHYLENEDIAMINOGLYCINE HCL, AROMA, CETHYLPYRIDINIUM CHLORIDE

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Captcha