Meniu
Prekių krepšelis

Plaukų šampūnai

Plaukų šampūnai

Gamintojas: Biovax
Alavijų ekstraktas Asiūklių ekstraktasBIOVAX BOTANIC kietasis šampūnas yra 100 % veganiškos sudėties.Pakuotė be plastiko, aplinkai palanki popierinė dėžutė.Ekonomiškesnis ir veiksmingesnis nei skystas šampūnas.Tai šampūnas, ne muilas. Palankus pH užtikrina plaukų švelnumą ir glot..
8.44€
Be PVM:6.98€
Gamintojas: Alpecin
Šis šampūnas nuo pleiskanų su keturiais aktyvaisiais ingredientais, tokie kaip salicilo rūgšis, cinko piritionas, fumaro rūgštis ir piroktono alaminas, kurie šalina pleiskanas, kovoja su odos dirginimu ir sudaro galingą apsaugą nuo naujų pleiskanų atsiradimo.Be to, sudėtyje esantys pantenolis, a..
11.73€
Be PVM:9.69€
Gamintojas: Alpecin
Šampūnas atpalaiduoja sukietėjusias keratinines ląsteles, galvos oda paruošiama kofeino kompleksui, prasideda galvos odos regeneracija. Kofeino kompleksas stiprina plaukų šaknis, saugo jas nuo testosterono poveikio ir suteikia joms augti būtinos energijos. Reguliariai naudojant galvos odai stimuliuo..
14.50€
Be PVM:11.98€
Gamintojas: Alpecin
Vyrų galvos oda yra daug jautresnė, negu moterų. Dėl vyraujančio testosteronų kiekio oda tampa labiau pažeidžiamesnė ir silpnėja apsauginės jos funkcijos. Tai sukelia drėgmės praradimą, lėtėja ląstelių regeneracija, ko pasekoje skatinamas lėtinis plaukų slinkimas. „Alpecin“ kosmetikos vyrams linija ..
9.66€
Be PVM:7.98€
Gamintojas: Alpecin
Šis šampūnas skatina plaukų augimą ties plaukų šaknimis. Kasdien trenkant galvą šampūnu „Alpecin“, plaukų šaknys iškart gauna aktyvinančios medžiagos. „Alpecin“ kofeino prie plaukų šaknų randama jau po 120 sekundžių poveikio laiko.Kofeinas saugo plaukų šaknis nuo testosterono poveikio ir su..
8.66€
Be PVM:7.16€
Gamintojas: Biovax
BIOVAX®  šampūnai – tai unikalios plaukų priežiūros priemonės. Jų pagrindas – labai švelnios trenkamosios medžiagos, kurios nedirgina galvos odos ir nesausina plaukų. Jos prisodrintos drėkinamųjų emolientų – medžiagų, kurios ypač rekomenduojamos odos ir plaukų, lengvai prarandančių drėgmę, prie..
7.00€
Be PVM:5.79€
Gamintojas: Biovax
Intensyvaus poveikio atkuriamasis šampūnas Biovax buvo sukurtas specialistų, siekiant  kuo efektyviai padėti Jūsų silpniems ir linkusiems slinkti plaukams.Šampūnai Biovax® – tai unikalios plaukų priežiūros priemonės. Jų pagrindas – labai švelnios trenkamosios medžiagos, kurios ned..
7.00€
Be PVM:5.79€
Gamintojas: Biovax
Šampūnas, skirtas kasdieniam plaukų puoselėjimui buvo kuriamas taip, kad efektyviai pašalintų nešvarumus, kurie susikaupia per visą dieną ant plaukų ir galvos odos, o  tuo pačiu atkurtų apsauginį lipidų barjerą ir reguliuotų drėgmę plaukuose. Šampūnas, kuriame naudojami efektyvūs, kruo..
7.00€
Be PVM:5.79€
Gamintojas: Biovax
„Baicapil™“ kompleksas Paprastųjų tekšių ekstraktas Rožių aliejusBIOVAX BOTANIC kietasis šampūnas yra 100 % veganiškos sudėties, papildytas „Ecocert“ ir „Cosmos“ sertifikuotomis veikliosiomis medžiagomis.Ekonomiškesnis ir veiksmingesnis nei skystas šampūnas.Tai šampūnas, ne muilas...
8.44€
Be PVM:6.98€
Gamintojas: Biovax
Naujas „Biovax“ micelinis šampūnas „Botanic“ kruopščiai valo plaukus ir galvos odą pašalindamas riebalų perteklių, plaukų priežiūros priemonių likučius ir kitus nešvarumus, kurie kasdien kaupiasi ant plaukų paviršiaus. Ekologiškų augalų veikliosios medžiagos veikia veiksmingai ir saugiai, užtikrina ..
12.00€
Be PVM:9.92€
Gamintojas: Biovax
Sausasis šampūnas kasdieniam naudojimui.Greitas poveikis, malonus ir raminamasis kvapasSausasis plaukų šampūnas Biovax Botanic padeda greitai ir lengvai pašalinti nešvarumus ir atgaivinti plaukus bei galvos odą tarp plaukų trinkimo. Jis yra veiksmingas, nes ištirpdo riebalų pertekl..
8.00€
Be PVM:6.61€
Gamintojas: Biovax
„Biovax“ trichologinis galvos odos šveitiklis „Botanic“, 125 ml„Biovax“ trichologinis šveitiklis „Botanic“ rekomenduojamas naudoti galvos odai ir plaukams valyti. Veiksmingai pašalina nešvarumus, negyvas odos ląsteles ir plaukų priežiūros priemonių likučius. Šveitiklis pagerina galvos odos mikro..
11.98€
Be PVM:9.90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 29 (3 puslapių)