Meniu
Prekių krepšelis

Cumlaude makšties ovulės PREBIOTIC, 3 g, 10 vnt.

Cumlaude makšties ovulės PREBIOTIC, 3 g, 10 vnt.
Išparduota
Cumlaude makšties ovulės PREBIOTIC, 3 g, 10 vnt.
16.44€
Be PVM: 13.59€
  • Prieinamumas: Išparduota
  • Prekės kodas: D42080090
  • SKU: 8428749884408

Makšties ovulės su prebiotikais  skirtos atkurti makšties floros balansą. Ši priemonė skirta tam, kad būtų išvengta vaginozės, bakterijų ar grybelių sukeltų makšties uždegimų ir po vietiškai ir/arba sistemiškai vartotų antibiotikų ar priešgrybelinių vaistų. Ovulių formulėje esantys alfa-gliuko-oligosacharidai, pieno rūgštis, provitaminas B5 padeda atkurti makšties ekosistemą ir jos pH mažindama patogeninės mikrofloros vystymąsi. Ovulės taip pat turi raminamąjį ir apsauginį poveikį. Rūgštinis pH. 

KAIP NAUDOTI

Išvyniokite ovulę ir įterpkite giliai į makštį, patogiausiai tai padaryti atsigulus. Naudokite po 1 ovulę per dieną, geriausiai vakare, prieš tai nusiprausę su intymios higienos prausikliu. Naudokite 10 dienų  po vieną ovulę vakare arba kaip nurodė gydytojas.  

 

Svarbu:  Esant jautrumui sudedamosios dalims, nenaudokite šios priemonės. Atsiradus šalutiniam poveikiui, nebenaudokite ovulių ir pasikonsultuokite su gydytoju.  Vengti tiesioginio kontakto su akimis. Patekus į akis gausiai plauti vandeniu.  Laikyti vaikams nematomoje ir nepasiekiamoje vietoje. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje (žemesnėje nei +30 C temperatūroje), tamsioje vietoje.  Pagaminta Italijoje.

Ingredients: Hydrogenated Cocoglycerides; Propylene Glycol; Alpha-Glucan Oligosaccharide; Panthenyl Triacetate; PEG-7 Glyceryl Cocoate; Triacontanyl PVP; Laureth-9; Lactic Acid; Glycyrrhetinic Acid; Aqua (Water).