Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies) analitikos tikslams (Adroll). Sutikdami spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau skaitykite čia
Išvalyti Filtrus
Kainos filtras
Prekių ženklai
Odos tipas

Makiažo valymo servetėlės

Makiažo valymo servetėlės

Didžiausia Jūsų nuodėmė - nenuvalytas veidas! Ne tik todėl, kad oda per dieną nepastebimai tapo užteršta ir dėl aplinkos poveikio, ir dėl pačioje odoje vykstančių procesų. Comodynes pirmieji sukūrė natūralaus pluošto vienkartines makiažo valymo servetėles dar 1996, kad daugybė moterų visame pasaulyje galėtų greitai ir patogiai nuvalyti dienos dulkes bei makiažą nuo savo veidų. Nuvalius veidą servetėle jo nebereikia plauti - oda lieka švari, švelni, tonizuota ir laukia tinkamo kremo.

Makiažo valymo servetėlės su miceliniu vandeniu

Rodyti:
Rikiuotė:
COMODYNES makiažo valymo servetėlės su drėkinamuoju pieneliu ypač sausai odai 20 vnt pakelis -50%
Makiažo valymo servetėlės su lotosų ir kivių ekstraktais nuvalo nešvarumus ir makiažą, suteikdamos odai gaivumo ir švelnumo pojūtį.   AKTYVIEJI INGREDIENTAI   Valomieji aliejai Užtikrina švelnų odos valymą. Butilenglikolis ..
5,50€ 2,75€ Be PVM: 2,27€
COMODYNES makiažo valymo servetėlės su miceliniu vandeniu jautriai odai  20 vnt pakelis -50%
Servetėlėse esantis micelinis vanduo veiksmingai nuvalo makiažą, nešvarumus, suteikia odai švelnumo ir tonizuoja. Natūralūs ekstraktai drėkina, gaivina ir ramina odą. Nuvalytos odos plauti nebereikia, nes šios makiažo valymo servetėlės leidžia l..
4,50€ 2,25€ Be PVM: 1,86€
Paremta 1 įvertinimais.
COMODYNES makiažo valymo servetėlės su miceliniu vandeniu normaliai odai 20 vnt pakelis -50%
Padeda greitai ir patogiai pasirūpinti veido odos švara. Servetėlės pakeičia pienelį, toniką ir akių makiažo valiklį: nuvalo nešvarumus ir makiažą. Oda lieka švelni, tonizuota. Tiesiog švelniai nuvalykite odą, išmeskite panaudotą servetėlę ..
4,50€ 2,25€ Be PVM: 1,86€
COMODYNES makiažo valymo servetėlės su miceliniu vandeniu riebiai ir mišriai odai 20 vnt pakelis -50%
Padeda greitai ir patogiai pasirūpinti veido odos švara. Servetėlės pakeičia pienelį, toniką ir akių makiažo valiklį: nuvalo nešvarumus ir makiažą. Oda lieka švari, švelni, tonizuota. Tiesiog švelniai nuvalykite odą, išmeskite panaudotą ser..
4,50€ 2,25€ Be PVM: 1,86€
COMODYNES makiažo valymo servetėlės su miceliniu vandeniu sausai odai  20 vnt pakelis -50%
Padeda greitai ir patogiai pasirūpinti veido odos švara. Servetėlės pakeičia pienelį, toniką ir akių makiažo valiklį: nuvalo nešvarumus ir makiažą. Oda lieka švari, švelni, tonizuota. Tiesiog švelniai nuvalykite odą, išmeskite panaudotą ser..
4,50€ 2,25€ Be PVM: 1,86€