Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies) analitikos tikslams (Adroll). Sutikdami spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau skaitykite čia

Indulona

INDULONA - tai prekės ženklas su ilga istorija. Indulona rankų kremai sujungia ilgametes tradicijas ir kosmetikos naujoves. Nuo 1946 metų Indulona žinoma kaip efektyvių ir mėgstamų rankų kremų prekės ženklas. Indulona rankų kremai po daugiau kaip dešimtmečio pertraukos vėl sugrįžta į Lietuvos vaistinių lentynas. Malonūs prisiminimai vieniems pirkėjams ir atradimo džiaugsmas kitiems.

Rankų kremų asortimente – apsauginis antibakterinio poveikio kremas, intensyviai dėkinantis kremas, praturtintas alyvuogų aliejumi, rankų odos atsinaujinimą skatinantis kremas su medetkų ekstraktu ir Original - originalus receptas be konservantų - aukščiausios kokybės ir unikalios receptūros Indulonos pasididžiavimas.  Indulona ne veltui  sako, kad Jūsų rankos visada turi būti gražios, nes Indulona moka tai padaryti. 

 

 

Prekių sąraše nėra.