Meniu
Prekių krepšelis

SARS-CoV-2 antigenų testo rinkinys (imunochromatografija)

SARS-CoV-2 antigenų testo rinkinys (imunochromatografija)
Nauja
SARS-CoV-2 antigenų testo rinkinys (imunochromatografija)
4.38€
Be PVM: 4.38€
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Prekės kodas: COVID19ANTIG
  • SKU: 9120102911286


SARS-CoV-2 antigenų testo rinkinys (imunochromatografija)


Produkto sudėtis:

Specifikacija

Turinys

1 Testas/Rinkinys
Nr. PCCSKU18003

1 mėgintuvėlis su ekstrakto buferiu
1 vienkartinis tamponas
1 testo reagento kasetė (sandari pakuotė)
1 sausiklis
1 naudojimo instrukcijos

 

Paskirtis
Rinkinys skirtas koronaviruso SARS-CoV-2 N-baltymo antigeno kokybinei in vitro diagnostikai žmogaus nosies tamponų mėginiuose. Testas skirtas atlikti ūminės infekcijos metu per 7 dienas po simptomų pasireiškimo, jei įtariama, kad pacientas serga SARS-CoV-2. Teigiami testų rezultatai gali būti naudojami greitai nustatyti SARS-CoV-2 teigiamus pacientus, ir taip palaikyti paciento priežiūrą ir ligos suvaldymo priemones. Teigiamas testo rezultatas reiškia tik tai, kad mėginyje buvo nustatytas SARS-CoV-2 Nbaltymo antigenas. Testas negali būti naudojamas kaip pagrindas diagnozei nustatyti ar SARS-CoV-2 sukeltos pneumonijos atmetimui. Paciento užsikrėtimo būsena turėtų būti įvertinta derinant kelis papildomus metodus (nukleino rūgščių nustatymo arba tomografijos metodus). Visa diagnostinė informacija turėtų būti įvertinta atsižvelgiant į anamnezę ir kontakto istoriją.

Neigiamas testo rezultatas neatmeta SARS-CoV-2 infekcijos ir negali būti naudojamas kaip vienintelis gydymo ir pacientų valdymo sprendimų pagrindas.

Rinkinyje yra šie komponentai:


Testo reagento kasetė:
Padengta dengtais pelės-anti-koronaviruso monokloniniais antikūnais, taip pat pelės-antikoronaviruso monokloniniais antikūnais (kietąja faze) ir nitroceliuliozės membrana, dengta ožkos anti-pelės IgG polikloniniais antikūnais, vandenį absorbuojančia medžiaga, PVC korpusas.
Mėgintuvėlis su ekstrakto buferiu:
Sudėtyje yra fosfato, 0,1% paviršiaus aktyviosios medžiagos, konservanto ir kt.
Vienkartinis tamponas:
Plastikinis tamponas su absorbuojančiu antgaliu nosies sekrecijai surinkti. Komponentai, reikalingi aptikimui, bet į rinkinį neįeina: laikmatis. Negalima imti komponentų iš kitų testavimo rinkinių, turinčių skirtingus partijų numerius.
 

Laikymo sąlygos ir galiojimo laikas
Rinkinį reikia laikyti 4 ~ 30°C temperatūroje. Gamybos ir galiojimo pabaigos datas rasite etiketėje. Atidarius reagento kasetę, atidarymas neturės įtakos rinkinio veikimui 60 minučių esant 25°C temperatūrai ir 40–65% drėgmei.
 

Mėginio paėmimas
Mėginius galima paimti vienu iš dviejų būdų:

Nosiaryklės tepinėlis
1. Švelniai laikykite testuojamo asmens galvą ir pakreipkite ją 70° atgal.
2. Įkiškite tamponą į šnervę ir švelniai nukreipkite ją į apatinę nosies ertmę. Nejudinkite tampono staigiais judesiais, kad išvengtumėte sužalojimų ir kraujavimo.
3. Kai galiukas pasiekia nosiaryklės zonos galą, vieną kartą pasukite tamponą. Pakartotinai pasukite penkis kartus – tarp kiekvieno pasukimo šiek tiek luktelėkite, kad išvengtumėte nevalingo kosulio. Ištraukite tamponą ir tuo pačiu tamponu pakartokite procesą kitoje šnervėje.

Nosies ertmės tepinėlis
1. Naudodami rinkinyje esantį vienkartinį tamponą, atsargiai įkiškite tamponą į vieną paciento šnervę. Tampono galiuką reikia įkišti iki 2–4 cm, kol bus pasiektas pasipriešinimas.
2. 5 kartus sukite tamponą palei gleivinę šnervės viduje, kad tikrai surinktumėte ir gleives, ir ląsteles.
3. Naudodami tą patį tamponą, pakartokite šį procesą kitoje šnervėje, kad įsitikintumėte, jog iš abiejų nosies ertmių surenkamas tinkamas mėginys, ir ištraukite tamponą iš nosies ertmės.
 

Mėginio paruošimas

Mėginys turėtų būti nedelsiant apdorojamas pateiktu mėgintuvėliu ir jame esančiu ekstrahavimo buferiu. Jei mėginio negalima apdoroti iš karto, tamponą galima laikyti sausame, sterilizuotame mėginių ėmimo mėgintuvėlyje. Jis gali būti laikomas 1 valandą 2-8°C temperatūroje ir ilgą
laiką -70°C temperatūroje.

Testavimo procedūra
Prieš pradėdami testą atidžiai perskaitykite naudojimo instrukcijas ir griežtai laikykitės nurodymų.
1. Panardinkite tampono mėginį į mėginio mėgintuvėlio buferinį tirpalą. Įsitikinkite, ar tampono galiukas yra visiškai padengtas skysčiu. Kelis kartus pasukite tamponą ir švelniai prispauskite prie mėgintuvėlio sienos. Išimkite tamponą ir sandariai uždarykite mėgintuvėlį.
2. Išimkite testo reagento kasetę iš pakuotės ir padėkite ją ant lygaus paviršiaus. Prieš naudodami kasetę palaukite, kol ji pasieks kambario temperatūrą.
3. Į mėginio mėgintuvėlį įpilkite 3-4 lašus (apie 80 μl) anksčiau paruošto mėginio tirpalo tiesiai į testo kasetės ertmę.
4. Palikite testo kasetę kambario temperatūroje maždaug 15–20 minučių. Jei testo rezultatas neišryškėja ilgiau nei 30 minučių, gautas rezultatas yra neteisingas.

Teigiamas:
Dvi raudonos linijos – ir testavimo srities (T) ir kokybės kontrolės srities (C) linijos yra spalvotos.
 

Neigiamas:
Tik viena raudona linija – spalvota kokybės kontrolės srities (C) linija.

Klaidingas:
Kokybės kontrolės srities (C) linija nepasirodo. Testas neteisingas ir turi būti pakartotas.
 

Apribojimai
• Šis testų rinkinys yra kokybinis testas ir turėtų būti naudojamas tik kaip pagalbinė priemonė in vitro diagnostikai.
• Šis testų rinkinys naudojamas kokybiniam in vitro SARS-CoV-2 N-baltymo antigeno žmogaus nosies tepinėlių mėginiuose nustatymui.
• Teigiamas tyrimo rezultatas reiškia, kad mėginyje buvo nustatytas SARS-CoV-2 N-baltymo antigenas. Testas negali būti naudojamas kaip pagrindas diagnozei nustatyti ar išskirti SARSCoV-2 sukeltą pneumoniją. Paciento infekcijos būklė turėtų būti įvertinta derinant kelis
papildomus metodus (nukleino rūgščių nustatymo arba vaizdavimo metodus). Visa diagnostinė informacija turėtų būti įvertinta atsižvelgiant į anamnezę ir kontaktų istoriją.
• Jei mėginio N-baltymų antigeno kiekis yra žemesnis už aptikimo ribą, žmogui gali būti nustatytas klaidingai neigiamas tyrimo rezultatas.
• Netinkamas mėginio paėmimas, gabenimas, tvarkymas ir nepakankamas viruso kiekis mėginyje gali rodyti klaidingai neigiamus rezultatus.

Pastabos

• Šis testų rinkinys turi būti naudojamas tik diagnostikai in vitro. Prieš bandydami atidžiai perskaitykite naudojimo instrukcijas ir griežtai laikykitės pateiktų instrukcijų.
• Mėginiai turi būti imami, laikomi ir apdorojami laikantis galiojančių rekomendacijų ir taisyklių.


Medžiagų laikymas ir atliekų šalinimas:
Bandymo procedūros metu likusios medžiagos ir atliekos turi būti laikomos infekcinėmis atliekomis. Laikykitės galiojančių šalinimo gairių ir taisyklių. Virusui deaktyvuoti rekomenduojama pridėti eterio, 75% etanolio, dezinfekavimo priemonės su chloru, peracto rūgšties arba chloroformo.

Prieš naudojimą atidžiai perskaitykite testo naudojimo instrukciją!