Meniu
Prekių krepšelis

PRIEDAI

PRIEDAI

Gamintojas: BETER
Pneumatinis šepetys su natūraliais mediniais dantukais švelniai šukuoja plaukus, juos puoselėdamas, švelniai masažuodamas galvos odą ir suteikdamas plaukams sveikesnę išvaizdą.Pneumatinis šepetys švelniai išpainioja plaukus, suteikia jiems lengvumo ir elastingumo, natūralaus žvilgesio ir saugo g..
3.20€ 8.00€
Be PVM:2.64€
Gamintojas: BETER
Labai praktiškas įrankis – naudokite galus odelėms pašalinti, o šonus – nagams dildyti.Iš apdoroto nerūdijančiojo plieno pagamintas įrankis padeda pašalinti nagų odeles be įpjovimų ar atplaišėlių.Naudokite stūmiklį  švelniai odelėms palei nagą atstumti. Lengvai pašalinkite odeles..
2.85€ 7.12€
Be PVM:2.35€
Natūralaus pluošto didelis pudros šepetėlis BETER
-60 % Išparduota
Gamintojas: BETER
Kotas pagamintas iš kviečių pagrindo pluošto, 100 % biologiškai skaidus. Ypač švelnūs dirbtiniai šereliai. FSC sertifikuotas pakuotės popierius.Kupolo formos šepetėlis idealiai tinka tepti ir išsklaidyti įvairių rūšių pudras: kompaktines, birias, bronzines.Biologiškai skaidžiomis medžiagomis..
3.41€ 8.52€
Be PVM:2.82€
Gamintojas: BETER
Tinka kojų nagams kirpti.Trumpi, specialiai apdoroti ašmenys kerpa švariai, tiesiai ir padeda išvengti įaugančių nagų. Nagus rekomenduojama kirpti tiesiai, kad nago kampai neįaugtų į odą...
5.20€ 13.00€
Be PVM:4.30€
Gamintojas: BETER
Pagamintos iš anglinio plieno ir pagaląstos individualiai, kad užtikrintų saugų, tvarkingą ir tikslų kirpimą kiekvieną kartą.Skirtos kojų nagams kirpti.Kojų nagus rekomenduojama kirpti tiesiai, kad nago kampai neįaugtų į odą...
6.86€ 17.16€
Be PVM:5.67€
Gamintojas: BETER
Nupoliruotas ir suderintas rankomis individualiai, kad plakelių šalinimas būtų kuo veiksmingesnis.Specialūs išlenkti galai užtikrina preciziškumą suimant ir pašalinant plaukelius.Švelniai traukite plauką jo augimo kryptimi, suėmę kuo arčiau plauko šaknies...
1.81€ 4.52€
Be PVM:1.49€
Gamintojas: BETER
Kotas pagamintas iš kviečių pagrindo pluošto, 100 % biologiškai skaidus. Ypač švelnūs dirbtiniai šereliai. FSC sertifikuotas pakuotės popierius.Idealiai tinka tolygiai tepti skystą makiažo pagrindą, veido kaukes ar drėkinamąsias priemones.Biologiškai skaidžiomis medžiagomis vadinamos tokios,..
2.50€ 6.24€
Be PVM:2.06€
Gamintojas: BETER
Kūdikių nagai yra ploni ir minkšti, lengvai lūžta ir palieka aštrius kampus, su kuriais mažyliai gali įsidrėksti.Rekomenduojama dažnai apžiūrėti jų nagus, jeigu reikia, nudildyti aštrius kampus arba nukirpti nagus, jeigu užauga ilgesni nei pirštų galiukas.Rinkinyje: ergonomiškos nagų žnyplut..
2.90€ 7.24€
Be PVM:2.39€
Gamintojas: BETER
Greitai ir patogiai pašalina erzinančius nosies ir ausų plaukelius.Naudojimas: 1. Įdėkite 1,5 V AA dydžio šarminę bateriją.2. Įjunkite prietaisą su jungikliu.3. Lėtai įkiškite mašinėlės galvutę į nosies ar ausies ertmę.  Valymas: 1. Išjunkite mašinėl..
6.29€ 15.72€
Be PVM:5.20€
Gamintojas: BETER
Sukurtos specialiai nagų odelėms šalinti. Žirklutės su plonu lenktu galiuku padeda patogiai nukirpti odeles ir nagų atplaišas. Pagamintos iš anglinio plieno ir pagaląstos individualiai, kad užtikrintų saugų, tvarkingą ir tikslų kirpimą kiekvieną kartą.  ..
3.78€ 9.44€
Be PVM:3.12€
Gamintojas: BETER
Pagamintos iš anglinio plieno ir pagaląstos individualiai, kad užtikrintų saugų, tvarkingą ir tikslų kirpimą kiekvieną kartą.Sukurtos specialiai rankų nagams kirpti.Kirpkite nagus išlaikydami jų natūralią formą ir nesiaurindami šonų...
3.78€ 9.44€
Be PVM:3.12€
Gamintojas: BETER
Kotas pagamintas iš kviečių pagrindo pluošto, 100 % biologiškai skaidus. Ypač švelnūs dirbtiniai šereliai. FSC sertifikuotas pakuotės popierius.Glotnus smailas šepetėlis lengvai tepa skaistalus ar švytėjimą suteikiančias priemones tinkamoje vietoje, subtiliai pabrėždamas ir paryškindamas skruost..
3.10€ 7.76€
Be PVM:2.57€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 19 (2 puslapių)