Meniu
Prekių krepšelis

PRIEDAI

PRIEDAI

Gamintojas: BETER
Tinka kojų nagams kirpti.Trumpi, specialiai apdoroti ašmenys kerpa švariai, tiesiai ir padeda išvengti įaugančių nagų. Nagus rekomenduojama kirpti tiesiai, kad nago kampai neįaugtų į odą...
6.50€ 13.00€
Be PVM:5.37€
Gamintojas: BETER
Pagamintos iš anglinio plieno ir pagaląstos individualiai, kad užtikrintų saugų, tvarkingą ir tikslų kirpimą kiekvieną kartą.Skirtos kojų nagams kirpti.Kojų nagus rekomenduojama kirpti tiesiai, kad nago kampai neįaugtų į odą...
8.58€ 17.16€
Be PVM:7.09€
Gamintojas: BETER
Kotas pagamintas iš kviečių pagrindo pluošto, 100 % biologiškai skaidus. Ypač švelnūs dirbtiniai šereliai. FSC sertifikuotas pakuotės popierius.Idealiai tinka tolygiai tepti skystą makiažo pagrindą, veido kaukes ar drėkinamąsias priemones.Biologiškai skaidžiomis medžiagomis vadinamos tokios,..
3.12€ 6.24€
Be PVM:2.58€
Gamintojas: BETER
Kotas pagamintas iš kviečių pagrindo pluošto, 100 % biologiškai skaidus. Ypač švelnūs dirbtiniai šereliai. FSC sertifikuotas pakuotės popierius.Glotnus smailas šepetėlis lengvai tepa skaistalus ar švytėjimą suteikiančias priemones tinkamoje vietoje, subtiliai pabrėždamas ir paryškindamas skruost..
3.88€ 7.76€
Be PVM:3.21€
Gamintojas: BETER
Pneumatinis šepetys su natūraliais mediniais dantukais švelniai šukuoja plaukus, juos puoselėdamas, švelniai masažuodamas galvos odą ir suteikdamas plaukams sveikesnę išvaizdą.Pneumatinis šepetys švelniai išpainioja plaukus, suteikia jiems lengvumo ir elastingumo, natūralaus žvilgesio ir saugo g..
4.00€ 8.00€
Be PVM:3.31€
Gamintojas: BETER
Kotas pagamintas iš kviečių pagrindo pluošto, 100 % biologiškai skaidus. Ypač švelnūs dirbtiniai šereliai. FSC sertifikuotas pakuotės popierius.Puikiai tinka tepti ir išsklaidyti akių šešėlius ant akių voko ir paryškinti antakio linkį.Biologiškai skaidžiomis medžiagomis vadinamos tokios, kur..
2.48€ 4.96€
Be PVM:2.05€
Gamintojas: BETER
Pagamintos iš kaltinio nerūdijančiojo plieno. Griežti gamybos procesai, aukštos kokybės medžiagos ir individualus galandymas užtikrina taisyklingą, tikslų ir saugų kirpimą. Sukurta išskirtinai odelėms šalinti. Galvutė su užleistine („Lap joint“) jungtimi.Patarimai:Paruoškite odeles: sudrė..
7.40€ 14.80€
Be PVM:6.12€
Gamintojas: BETER
Manikiūro žnyplutės su gaudykle yra įrankis, kuris padės palaikyti rankų ir kojų nagų higieną ir estetišką išvaizdą.Pagamintos iš nerūdijančiojo plieno, yra su išimama gaudykle, sulaikančia nukirptus nagus.7,3 cm ilgis užtikrina patogų ir paprastą naudojimą.Kirpdami nagus tinkama kryp..
1.18€ 2.36€
Be PVM:0.98€
Gamintojas: BETER
Specialios žirklutės, skirtos saugiai kirpti plonus kūdikių nagus.Žirklutės dedamos statmenai pirštui, todėl nagus galite kirpti pernelyg nepriartėdami prie odos.Geriau nagus kirpti suteikiant kvadratinę formą, o ne apvalią, kad išvengtumėte įaugančių nagų.Su apsauginiu, higieną paded..
2.50€ 5.00€
Be PVM:2.07€
Gamintojas: BETER
Nagų priežiūros priemonė. Pagaląsta individualiai. Užtikrina taisyklingą, tikslų kirpimą.Siekdami užtikrina gerą žnyplučių būklę, rekomenduojame jas ištepti lašeliu aliejaus prieš naudojimą ir po valymo.Patarimai:Naudokite žnyplučių galiuką ir formuokite nagų kraštą keliais kirpimais. ..
7.40€ 14.80€
Be PVM:6.12€
Gamintojas: BETER
Greitai ir patogiai pašalina erzinančius nosies ir ausų plaukelius.Naudojimas: 1. Įdėkite 1,5 V AA dydžio šarminę bateriją.2. Įjunkite prietaisą su jungikliu.3. Lėtai įkiškite mašinėlės galvutę į nosies ar ausies ertmę.  Valymas: 1. Išjunkite mašinėl..
7.86€ 15.72€
Be PVM:6.50€
Gamintojas: BETER
 Pagamintas iš kviečių pagrindo pluošto, 100% biologiškai skaidus, siekiant kuo labiau mažinti plastiko kiekį. FSC sertifikuotas pakuotės popierius. Švelniai ir greitai išpainioja plaukus. Švelnus poveikis puoselėja plaukų šaknis ir saugo nuo plaukų slinkimo. Tinka visų tipų pl..
5.00€ 10.00€
Be PVM:4.13€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 21 (2 puslapių)