Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies) analitikos tikslams (Adroll). Sutikdami spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau skaitykite čia

6 klaidos, kurias sąmoningai darote prausdami veidą

Parengė GINTE 2015/09/30 0 Komentaras (-ai) Veidui,Makiažo valymo servetėlės,

6 klaidos, kurias sąmoningai darote prausdami veidą

 

 

1. Persistengiate. Pernelyg dažnai plaunant veido oda senta greičiau. Plaukite veidą ne daugiau nei 2 kartus per dieną, nebent sportuojate – tuomet papildomai veidą prausti prieš ir po treniruotės galima.

 

2. Naudojate agresyvų veido prausiklį. Muilas nuplauna natūralius riebalus, išsiskiriančius iš odos, ir neapsaugota oda sukelia sudirgsta. Jei jūsų oda jautri, naudokite švelnesnį prausiklį, pavyzdžiui Ritual Care prausiamąjį balzamą. Jei turite riebią odą, galite išbandyti Ritual Care prausiamąjį gelį.

 

 

3. Šveičiate veido odą arba per retai, arba per dažnai. Kartą per savaitę šveisdamos odą galite pagražinti odos toną bei stimuliuoti ją įsisavinti kremų ar serumų aktyviąsias medžiagas, tačiau daugiau nei du kartus per savaitę naudoti šveitiklių nepatariama! Rekomenduojama odą šveisti vakare, prieš miegą, nes po 22 valandos oda pagal natūralų organizmo ciklą yra kasdieniniame "atsinaujinimo režime". Lengviausias būdas ją šveisti yra naudojantis Comodynes Easy Peeling šveičiamosiomis veido ir kūno servetėlėmis arba Ritual Care šveičiamąja ryžių pudra, kurią galite maišyti su pieneliu, losjonu, prausikliu ar vandeniu, kad gautumėte tokio švelnumo šveitiklį, kokio nori jūsų oda.

4. Nenusiplaunate makiažo prieš miegą! Ant veido likęs makiažas užkemša poras ir trukdo sebumui (mūsų odos išskiriamiems riebalams) atlikti savo darbą – drėkinti odą ir pašalinti negyvas odos ląsteles. Šiuo atveju jums padės Comodynes makiažo valymo servetėlės, tačiau išsirinkite jas pagal odos tipą.

 

5. Plaunate veidą per karštu vandeniu. Tai ypač svarbu žiemą, kai oda linkusi sausėti dėl mažo patalpų drėgnumo, o karštas vanduo dar labiau sausins jūsų odą. Stenkitės veidą plauti virš kriauklės, o ne duše – taip galėsite nesušaldamos drungnu arba šaltu vandeniu prasuti tik veidą.

 

6. Naudojate tik veido valymo servetėles ir nieko kito. Makiažo valymo servetėlės labai patogios greitam kasdieniam naudojimui, bet tam, kad kruopščiai nupraustumėte veido odą ir išvalytumėte poras, visuomet – arba bent kelis kartus per savaitę – veidą nuprauskite prausikliu (pavyzdžiui Ritual Care prausiamuoju aliejumi ar kitą tinkamiausią jūsų odai priemonę) arba/ir naudokite odos šveitiklį.Paremta Good Housekeeping straipsniu.

 

Komentuoti