Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies) analitikos tikslams (Adroll). Sutikdami spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau skaitykite čia

14 klausimų apie savaiminio įdegio servetėles

Parengė Ieva 2015/05/21 0 Komentaras (-ai) Veidui,Įdegio servetėlės,

 

14 klausimų ir atsakymų

apie SELF-TANNING NATURAL & UNIFORM COLOR

natūralios spalvos savaiminio įdegio servetėles

 

Kaip veikia savaiminio įdegio servetėlės?

Pagrindinis savaiminio įdegio servetėlių ingredientas dihidroksiacetonas išgaunamas iš natūralaus cukraus. Ši medžiaga reaguoja su odos paviršiuje esančiais baltymais ir suteikia rudą atspalvį. Tai saugi ir visiems odos tipams tinkama medžiaga.

 

Ar prieš naudojant savaiminio įdegio servetėlę reikia pasitepti drėkinamuoju kremu?

Prieš naudojant savaiminio įdegio servetėlę nebūtina tepti odos drėkinamuoju kremu, nes servetėlėje esantis drėkinamasis kompleksas padeda išvengti odos tempimo pojūčio ir oda išlieka švelni.

 

Ar abi savaiminio įdegio servetėlės pusės yra vienodos?

Taip, abi servetėlės pusės yra vienodos ir visiškai nesvarbu, kurią naudojate.

 

Ką daryti, jeigu noriu intensyvesnės įdegio spalvos?

Jeigu norite intensyvesnio įdegio atspalvio, rekomenduojama kitą dieną odą vėl patepti servetėle, taigi panaudoti dvi servetėles dvi dienas iš eilės.

 

Kaip išlaikyti įdegio atspalvį?

Jeigu norite išlaikyti įdegio atspalvį, rekomenduojama naudoti savaiminio įdegio servetėlę kas 4 dienas.

 

Kokiam odos plotui užtenka savaiminio įdegio servetėlės?

Vienos servetėlės užtenka veidui, kaklui ir iškirptės sričiai arba kojoms.

 

Ar savaiminio įdegio servetėlės yra su saulės filtrais?

Savaiminio įdegio servetėlės neturi saulės filtrų, todėl jeigu norite degintis saulėje, prieš tai pasitepkite nuo žalingų saulės spindulių apsaugančiu kremu.

 

Ar galima naudoti savaiminio įdegio servetėles nėštumo metu arba maitinant krūtimi?

Savaiminio įdegio servetėles galima naudoti nėštumo metu, nes dihidroksiacetonas išgaunamas iš natūralaus cukraus. Ši medžiaga veikia odos paviršiuje, suteikdama rudą atspalvį negyvoms epidermio ląstelėms, ir atspalvis išlieka tol, kol šis sluoksnis nepasišalina.

 

Ar savaiminio įdegio servetėlės tinka odai, kuri alergiška saulei?

Taip, šios servetėlės ypač rekomenduojamos žmonėms, kurie negali būti saulėje ar turi labai šviesią odą. Savaiminio įdegio servetėlės yra sveikesnė alternatyva, jos suteikia odai natūralią įdegio spalvą, nes prisitaiko prie tikrojo odos atspalvio.

 

Ar savaiminio įdegio servetėlės gali sukelti odos vėžį?

Tikrai NE. Buvimas saulėje ir UV spinduliai yra pagrindinė odos senėjimo ir odos vėžio priežastis. Savaiminio įdegio servetėlės specialiai sukurtos kaip alternatyva, norintiems turėti gražų įdegį be deginimosi saulėje. Veikliosios servetėlės medžiagos nepasiekia giliųjų odos sluoksnių.

 

Ar galima degintis saulėje panaudojus savaiminio įdegio servetėlę?

Taip, panaudojus savaiminio įdegio servetėlę galima degintis saulėje. Servetėlės neturi apsauginių saulės filtrų, todėl prieš deginantis reikia pasitepti apsauginių kremu.

 

Ar turint odos pigmentinių dėmių (varginant chloasmai), savaiminio įdegio servetėlės nepadaro jų dar tamsesnių?

Savaiminio įdegio servetėlės nepadaro jų tamsesnių, taip pat neskatina naujų dėmių atsiradimo, nes servetėlių poveikis yra laikinas ir paviršinis. Kai kuriais atvejais servetėlės netgi gali šiek tiek suvienodinti odos atspalvį, todėl dėmės tampa mažiau pastebimos.


Ar psoriazės paveiktai odai tinka savaiminis įdegis?


Psoriazės paveiktos vietos (alkūnės, keliai) dėl jų odos paviršiaus struktūros po savaiminio įdegio gali atrodyti tamsenės, taip pat kaip ir visiškai sveika oda, seniai nemačiusi šveitimo. Visada prieš tepdami savaiminio įdegio priemones turite nuo odos pašalinti šveitikliu apmirusias ląsteles. Nežinome, kaip stipriai žmogus kankinamas psoriazės, tad verta būtų paklausti savo dermatologo.

 

Jei oda pažeista baltmės (vitiligo) ar galima naudoti servetėles?


DHA (aktyvusis ingredientas)  nestimuliuoja melanino gamybos iš jūsų pačios melanocitų, jis veikia tik paviršinio odos sluoksnį. Žinoma, galite jas naudoti. Sunkiausia suderinti baltų odos vietų (nors ir padengtų savaiminio įdegio priemone) spalvą su sveikos odos spalva. Iš dviejų skirtingų “stiprumų” servetėlių pasirinkite tinkamiausią, ar derinkite abi. Baltesnius odos lopinėlius padenkite Intensyvios spalvos servetėle, po trijų valandų pamatysite rezultatą, odos tonas bus vienodesnis.

 


SVARBU: savaiminio įdegio priemonės nesuteikia apsaugos nuo saulės, o baltmės pažeistos vietos yar gerokai jautresnės ultravioletiniams spinduliams. Nepamirškite SPF 30!

www.tiesioggrazi.lt siūlo ir daugiau savaiminio ir nuplaunamo įdegio servetėlių, kad vasara ateitų greičiau!  Nereiks nė Maldyvų :)

 

 

Komentuoti