Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies) analitikos tikslams (Adroll). Sutikdami spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau skaitykite čia

Kodėl reikia naudoti toniką

Parengė Ramune 2018/06/18 0 Komentaras (-ai)

Pagrindinė toniko paskirtis – atstatyti fiziologinį odos pH (paprastai pH turi būti 5.5) ir taip apsaugoti ją nuo bakterijų ir infekcijų. Taip pat tonikas padeda reguliuoti riebalų išskyrimą, sumažina odos blizgesį ir leidžia sutraukti poras. Dar viena itin svarbi toniko užduotis – paruošti odą kitų priemonių naudojimui.

 

Būtent tonikas yra atsakingas už tai, kad jūsų naudojamas veido kremas atliktų visas funkcijas, kurias nurodo gamintojas, geriau įsigertų ir leistų pasisavinti net ir tuos ingredientus, kurie veikia ne tik odos paviršiuje, bet ir gilesniuose epidermio sluoksniuose.

Jeigu jūs praleidžiate odos tonizavimo žingsnį ir vos nuplovusios veidą jį tepate kremu, šis net  30-50 proc praranda savo veiksmingumą. Taip mielosios, jūs prarandate už kremą išleistus pinigus ir, pačios to nežinodamos, sumažinate priemonės veiksmingumą.

 

Verta žinoti, kad tonikas padeda ryte pažadinti odą. O kad oda prabustų ir atsigautų greičiau, vasarą toniką drąsiai galite laikyti šaldytuve. Vėsus tonikas ne tik gaivins odą, bet ir padės ją sustangrinti.

 

Renkantis toniką būtina atkreipti dėmesį, kad jo sudėtyje nebūtų alkoholio, kuris sausina odą. Alkoholio sudėtyje ieškoti reikia tuomet, jei norite antiseptinio poveikio.

P.S. Tonikas neatlieka valymo funkcijos, jis nepadeda pašalinti makiažo likučių ar kitų odos nešvarumų, todėl NENAUDOKITE toniko vietoj veido valymo priemonių.

Nepamirškite, gražios odos paslaptis susideda iš 3 žingsnių: VALYMAS – TONIZAVIMAS - DRĖKINIMAS

Komentuoti