Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies) analitikos tikslams (Adroll). Sutikdami spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau skaitykite čia

5 patarimai kaip tepti veido kremą

Parengė Ieva 2017/05/12 0 Komentaras (-ai)

 

Yra kelios taisyklės, kaip tinkamai tepti  veido kremą. Nesvarbu, kad kremai yra skirtingi, taisyklės yra tos pačios. 

 

 

 

1) Švarinti

Ant prirašyto lapo nerašoma, todėl tik ant švarios odos tepamas veido kremas. Pirmiausia prausiklis/valiklis, kuris tinkamai išvalys veidą jo nedirgindamas, paskui visa kita - maitinimas, drėkinimas ir kiti stebuklingi dalykai, kurišų laukia oda.

 

2) Mažinti

Ko turim, to negailim, mes tokios moterys, bet odai per daug kremo – jau nesveika. Didžiausia klaida – isipilti į delną ir abiem rankom užsitepti ant veido tarsi jį plaunant. Kaip reikia? Po truputį kremo tepti ant odos, įvelniai įmasažuoti į odą viename plotelyje  ir judėt toliau – dar truputis kitoje vietoje, kad tik ne per daug iškart.

 

3) Saugoti

Tik jau nedrebinkit rankų. Paakių nereikia tepti veido kremu, bet atsargiai ant posūkio su bet kokiu kremu! Net mažas kremo lašiukas akies kampelyje ant gleivinės gali sukelti skausmą, deginimą, ašaras ir stresą. 

 

4) Poliruoti

Vyrai labai puikiai žino, kaip vaškuoti-poliruoti automobilį, kad jis blizgėtų kaip  naujas. Matėt ir jūs, kaip tai daroma? Kad veidas švytėtų, reikia daryti taip pat: lėtai sukamaisiais judesiais įmasažuoti kremą į odą. Ir tada švytėsit iš vidaus, o ne riebalų perteklius ant odos.

 

5) Laukti

Užtepus kremo reikia paveikti kažką kita - išplauti indus, sutvarkyt lovą. Pauzė yra jėga. Kremas turi tinkamai įsigerti prieš užtepant makiažo pagrindą, kad šis atrodytų tobulai. Jei jau taip nėra ką daryti, išgerkit kavos dabar,  kad komplimentų išgirstumėt paskui!

Komentuoti