Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies) analitikos tikslams (Adroll). Sutikdami spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau skaitykite čia

Easy Peeling - lengvas būdas veidui šveisti

Parengė GINTE 2015/04/02 0 Komentaras (-ai) Veidui,

EASY PEELING šveičiamosios servetėlės veidui ir kūnui –

naujas ir lengvas būdas veidui šveisti!

 

  • Kada rekomenduojama naudoti EASY PEELING šveičiamąsias servetėles?

Šveisti odą būtina, norint, kad ji laisvai kvėpuotų, būtų švelni, glotni ir švytėtų. EASY PEELING servetėlės giliai valo odą, pašalina nebegyvas ląsteles, išvalo poras ir skatina odos ląstelių regeneraciją.

 

 

  • Kodėl naudinga reguliariai šveisti odą su EASY PEELING servetėlėmis?

Nušveista oda geriau absorbuoja priežiūros priemonių (kaukių, kremų) veikliuosius ingredientus. Savaiminio įdegio priemonės įsigeria giliau, todėl įdegio spalva yra tolygesnė ir išlieka ilgiau. Makiažas išlieka ilgiau, taip pat vyrams naudinga prieš skutimąsi nušveisti odą, nes tai padeda išvengti plaukelių įaugimo.

 

 

  • Kaip dažnai reikia naudoti EASY PEELING servetėles?

Nušveisti odą su servetėle rekomenduojama kartą per savaitę. Turintys mišrią ir riebią odą tai gali daryti du kartus per savaitę.

 

 

  • Kodėl EASY PEELING servetėlės skatina odos ląstelių atsinaujinimą?

EASY PEELING servetėlėse esantis opuncijų ekstraktas skatina negyvų odos ląstelių atsiskyrimą ir pasišalinimą, taip skatindamas ląstelių atsinaujinimą. Tai natūrali glikolio rūgšties alternatyva.

 

 

  • Kaip naudoti servetėlę?

Servetėlę naudoti labai paprasta. Servetėle masažuokite sausą odą. Pradėkite nuo kaktos, toliau pereikite prie nosies ir smakro. Po to nuplauti odą yra nebūtina.

 

 

  • Ar būtina panaudojus servetėlę nuplauti odą vandeniu?

Nebūtina nuplauti odos vandeniu, pakanka tiesiog pamasažuoti odą servetėle ir procedūra baigta. Jeigu oda po to nuplaunama vandeniu, nuo odos paviršiaus pašalinamas opuncijų ekstraktas, kuris skatina odos ląstelių atsinaujinimą.

 

 

  • Ar servetėlėmis galima šveisti ne tik veidą, bet ir kitas kūno dalis?

Taip, EASY PEELING servetėlės tinka visam kūnui. Ypač rekomenduojama alkūnėms, keliams ir pėdoms.

 

 

  • Kokie šveičiamųjų servetėlių privalumai, palyginti su kitomis šveičiamosiomis priemonėmis, pavyzdžiui, geliu ar kremu?

Priešingai nei šveičiamieji geliai ar kremai, EASY PEELING servetėlės nepalieka jokių likučių. Šveičiant veidą nebūtina būti vonioje ar priešais veidrodį, nes po šveitimo odos nebūtina nuplauti, tad servetėles galite naudoti bet kurioje vietoje. Servetėles labai patogu pasiimti su savimi.

 

 

  • Ar abi servetėlės pusės yra vienodos?

Ne, viena pusė yra šiurkšti, o kita glotni. Šiurkščioji pusė yra su detoksikuojamosiomis mikrosferomis, kurios giliai valo odą. Nušveitę odą šia puse, apverskite švelnią servetėlės pusę ir ja nuvalykite veidą.

 

www.tiesioggrazi.lt rasite EASY PEELING šveičiamųjų veido ir kūno servetėlių!

 

Komentuoti