Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies) analitikos tikslams (Adroll). Sutikdami spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau skaitykite čia

Ir Tu nemoki šukuotis plaukų?

Parengė GINTE 2015/05/28 0 Komentaras (-ai) Plaukams,

 

 

Atrodo, jog kasdienis prisilietimas prie plaukų gali jiems ir pakenkti, ir padėti. Gal yra tokių moterų, tačiau nepažįstu nė vienos, kuri vakarais atsisėdusi prieš veidrodį savo ilgus plaukus šukuoja pusvalandį natūralių šerių šepečiu...

Netinkamai šukuojami plaukai gali būti negrįžtamai pažeisti – jie ima dažniau lūžinėti, trupėti ir net kristi anksčiau ir gausiau, nei turėtų. Tuo tarpu tinkamai šukuojami plaukai atrodo sveiki ir žvilgantys.

 

 

 

8 taisyklės, kaip tinkamai šukuoti plaukus,

kad nereiktų jų slėpti po skrybėle

 

 

 

 

 • Šlapius plaukus šukuok retomis šukomis. Tikrai išsišukuosi, net jei tarpai tarp šukų dantų atrodo keistokai per dideli.
 • Labiausiai tinka medinės šukos, tik žiūrėk, kad jos būtų gerai poliruotos. Apčiupinėk prieš pirkdama, kad nebūtų jokių šerpetojimų ir kad šukų dantys nebūtų aštrūs – jie drasko tavo plaukų žvynelius ir gali pažeisti galvos odą. Parduotuvėse galima rasti net medinių šukų, išmirkytų maitinamuosiuose aliejuose.

   

 • Jei medinės šukos nors kiek pakeitė savo puikias, švelnias formas – mesk jas lauk.

   

 • Plastmasinės šukos – dažniausia plaukų elektrinimosi priežastis. Nori elektrizuotis? Ne? Pamiršk tokias šukas.

   

 • Plaukus šukuok pradėdama nuo galiukų ir kaskart pamažu "lipdama" šukomis link viršugalvio.

   

 • Šukuodama plaukus prilaikyk juos prie šaknų – neišpeši plaukų ir neišjudinsi galvos plaukų svogūnėlių (jiems tai labai nepatinka!).

   

 • Nepešk plaukų ir nešukuok jų rodydama savo jėgą. Jie tau atkeršys už tai, pamatysi.

   

 • Šukos tankiais dantimis skirtos šiukšlėms iš plaukų iššukuoti (pvz. po remonto ar po pasivaikščiojimo miške) arba plaukams šiaušti, kai nori pasidaryti kokį nors 60-ojo dešimtmečio kuodą.

 

 

O jei norit, kad jūsų vyrai irgi būtų tiesiog gražūs ir neprarastų plaukų anksčiau laiko (nebent jie patys arba jūs to norite), pasidomėkite, kaip jie šukuoja savo protingas galvas. Ir patarkite. Subtiliai :)

Vaikus pamokykite jau šiandien. Tinkamai ir netinkmai šukuotis mokomasi maždaug tiek pat laiko.

 

Jei jūsų plaukai tinkamai šukuojami, belieka tik pasirūpinti tinkamomis jų puoselėjimo priemonėmis.

 

Mes turime ką Jums pasiūlyti! Biovax plaukų priemonės be parabenų, SLS, SLES - Jūsų sveikiems ir žvilgantiems plaukams!

Komentuoti