Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies) analitikos tikslams (Adroll). Sutikdami spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau skaitykite čia

Trys SKIN DELIGHT draugės

Parengė Ieva 2016/05/01 0 Komentaras (-ai)

 

Sensilis „Skin Delight“ liniją sudaro trys priemonės: skaistumo ir energijos suteikiantis jauninamasis dieninis kremas su SPF15, odos skaistumą ir energiją aktyvinantis naktinis kremas (75 ml) su  aktyvinamojo serumo ampulėmis su stabilizuotu vitaminu C (10 %) ir unikalus gaivinamasis juodasis šveitiklis. Visos priemonės iš  „Skin Delight“  linijos – kaip tos laiko patikrintos draugės iš „Sekso ir miesto“ – turi savitumų, bet veikia išvien, papildo viena kitą, sustiprina viena kitos pasiektus rezultatus, kol galiausiai jūsų odoje apsigyvena šviesos ir energijos draugystė.

Apie juodadarbį, kuris šveičia, kad kremams būtų lengviau - paskaitysite čia.

Apie tai, kas dedasi naktį, kai kremas susilieja su vitaminu C - skaitykite čia

 

O kokia būna TIESIOG GRAŽI diena ir TIESIOG GRAŽI moteris?

 

O koks būna tos moters rytas?  Svarbus ir galingas  „Skin Delight“  linijos produktas – skaistumo ir energijos suteikiantis jauninamasis dieninis kremas su SPF15, kuriame, prie visų aktyviųjų augalinių ekstraktų, kurių yra visuose linijos produktuose, prisijungia ir apsauga nuo saulės, kuri yra tiesiog būtina ne tik šiuo, bet ir visais kitais atvejais: ir kai naudojate priemones su vitminu C, ir kai nenaudojate, ir kai šviečia saulė, ir kai – ne. Ir vasarą, ir žiemą. Dieninis kremas  skaistina odą, slopina pigmentines dėmes, saugo nuo išorinio streso poveikio, žalingų saulės spindulių, mažina nuovargio žymes. Hialurono rūgšties ir fosfolipidų derinys skatina odos drėkinimą ir stiprina hidrolipidų plėvelę, padėdamas atkurti natūralią odos struktūrą. Oda bus palepinta, šviesa ir energija – užrakinta ant jūsų skruostų. Ar ne to ir siekėte?!

Naudodamos   „Skin Delight“ priemones  jau po 28 dienų pastebėsite, kad pamiršote, kurioje skruosto vietoje iš jūsų jaunystės tyčiodavosi pamažu ryškėjanti pigmentinė dėmė ir kad vis rečiau prisimentate kreminę pudrą ir maskuoklius, bet atrodote vis gaiviau. Net ir ką tik  pabudusios ryte.

Beje, jūsų oda mėgsta ne tik vitaminą C.

Dar ji tiesiog dievina už jus pakalbėti. Kai ji bus graži, tai ir kalbės apie jus tik gražiai. 

 

Komentuoti