Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies) analitikos tikslams (Adroll). Sutikdami spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau skaitykite čia

Gėlės ir brangakmeniai moterims, kurios nori išsaugoti jaunystę

Parengė Ieva 2015/10/06 0 Komentaras (-ai)

Moterims įtikti ir sunku, ir lengva. Jos kruopščiai renkasi, lygina, bando, tyrinėja. Jos jau išmintingos ir jaučia, ko joms trūksta. Jos žino, ko nori, kai pamato, pabando, patiria. Visa kosmetikos pramonė stengiasi įtikti moterims.

 


Daugiau kaip dvidešimt metų metų kurdamas efektyvias ir inovatyvias kovos su senėjimu veido odos priežiūros priemones, skirtas vaistinėms, “Sensilis” pristatė Idyllic, išskirtinę daugiafunkcę jauninamąją odos priežiūros produktų liniją, kuri sujungė patikimas ir patikrintas kosmetikos naujoves su išskirtinėmis aktyviosiomis sudėtinėmis dalimis, kurios ir skatina, ir padeda odai atjaunėti.

 


Epidermio kamieninės ląstelės, kurių unikali savybė – generuoti naujas epidermio ląsteles, kad atsinaujintų visas epidermis – tai odos aukso fondas. Stresas, miego trūkumas, dehidratacija, aplinkos tarša, nepakankama arba netinkama odos priežiūra kasdien, o svarbiausia – bėgantis laikas, epidermio kamienines ląsteles silpnina. Jos ne tik darosi nepajėgios atsinaujinti, bet jų skaičius kasdien mažėja. Kaskart žvilgtelėjusios į veidrodį pastebime kad atsiranda mimikos raukšlių, nedidelių raukšlelių ten, kur prieš kelias dienas nesimatė. Veido oda praranda stangrumą, elastingumą, ji nebe tokia skaisti ir kartais net atrodo papilkėjusi.
Idyllic, trijų unikalių daugiafunkcių produktų rinkinys – veido serumas, veido kremas ir akių zonos kremas – kovoja prieš bendruosius odos senėjimo požymius, kuriuos kiekviena tam tikro amžiaus moteris pastebi įdėmiau pažvelgusi į veidrodį.


Kamieninių ląstelių poveikis


Išskirtiniai veido priežiūros priemonių komponentai prailgina epidermio kamieninių ląstelių gyvavimo laiką, stimuliuoja pagrindinę jų funkciją – regeneruotis, kad palaipsniui atsinaujintų paviršinis odos sluoksnis. Kamieninių ląstelių kompleksas - tai Idyllic formulės esmė. Išskirtinis aktyvių ingredientų rinkinys, veikiantis epidermio kamienines ląsteles – Idyllic efektyvumo paslaptis. Ląstelės gauna būtiną pagalbą atsinaujinti, kokybiškai papildomos jų energijos atsargos, o tyrimais nustatyta, kad tokio poveikio rezultatas – net 60 % naujų ląstelių. Aktyvieji ingredientai “pataiso” odos struktūrą. Jaunystė grįžta. Grožis spindi vėl.


Egzotinės gėlės ir brangakmeniai


Unikalioje Idyllic formulėje užkoduotas ir prabangus prisilietimas prie Jūsų odos: brangakmenių – deimantų, ametistų ir safyrų – pudra suteikia intensyvaus ir tuo pačiu itin subtilaus skaistumo. Egzotinių gėlių puokštė sustiprina išskirtinės jauninamosios Idyllic formulės poveikį: restruktūrizuojanti Nilo lelijos įtaka, paslaptingojo rausvojo lotoso antioksidacinės savybės ir pasifloros švelnumas kuria nuostabią ir nepamirštamą kremo prisilietimo prie odos patirtį.
Ir dar šis tas svarbaus
Visos aukščiau aprašytos sudedamosios dalys įeina į kiekvieno produkto sudėtį. Tačiau Idyllic paakių kreme yra papildomų sudedamųjų dalių, kurios skirtos šios jautrios srities priežiūrai: ypatingas aktyvių medžiagų junginys, kuris skatina skysčių ir toksinų nutekėjimą bei efektyviai kovoja su paakių paburkimu. Ilgo poveikio tamsius ratilus mažinantis kompleksas skatina greitesnį hemoglobino skilimo produktų, sukeliančių patamsėjusių paakių vaizdą, pašalinimą. Greitai ir pastebimai veikia pigmentų rinkinys, kuris tam tikru būdu sklaido ir atspindi šviesą, tad nuovargio požymiai iškart paslepiami.

 

Formulės, receptūros ir kiti svarbūs dalykai


Idyllic serumo formulėje šalia kitų ingredientų, sutinkamų veido ir paakių kremuose, yra Radiance kompleksas: didelės molekulinės masės hialurono rūgšties ir vitamino C derinys sukuria odoje mikrosferų tinklą, kuris efektyviai užpildo raukšles, lygina veido nelygumus kartu suteikdamas odai nepaprastą šviesą atspindintį efektą, kuris optiškai mažina raukšles.
 

 

Moterims įtikti ir sunku, ir lengva. Bet kokio amžiaus moteris apsidžiaugs gavusi dovanų ir gėlių, ir brangakmenių. Tik išmintingos moterys žino, kad viską, kas prabangiausia  reikia investuoti į save.
Ar tikrai žiedas su deimantu pridės moteriai daugiau žavesio, nei jaunatviškas spindintis veidas?

Komentuoti