Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies) analitikos tikslams (Adroll). Sutikdami spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau skaitykite čia

Prekių grąžinimas

SUTARTIES ATSISAKYMAS. PREKIŲ KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS

 

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos, vadovaujantis el. parduotuvės www.tiesioggrazi.lt Taisyklėmis ir prekių įsigijimo metu galiojusiais Lietuvos Respublikos teisės aktais. 

Pirkėjas turi teisę nutraukti pirkimo sutartį ir per 14 dienų grąžinti prekes ir atgauti už jas sumokėtus pinigus.

  • Negrąžinamos kokybiškos prekės, kurios buvo panaudotos, sugadintos, buvo pažeistos jų pakuotės ar dėl kitų pirkėjo atliktų veiksmų jos prarado prekinę išvaizdą, taip pat ne visos komplektacijos prekės (pavyzdžiui, prarastos konkrečios prekių dalys, nėra naudojimo instrukcijos ir pan.)
  • Prekės laikomos kokybiškomis, jei nėra pasibaigęs jų galiojimo terminas, sudėtyje nėra teisės aktais draudžiamų sudedamųjų medžiagų, nėra pakitusi prekių konsistencija ar kitos esminės ypatybės dėl netinkamų laikymo sąlygų, prekės nėra pažeistos mechaniškai, nėra pažeista jų pakuotė ar nėra kitų prekių kokybės trūkumų.
  • Grąžinamos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) ir negali būti naudotos.
  • Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą bei visus prekės priklausinius. Jeigu prekė nėra visiškai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę pirkėjo sumokėtų pinigų.
  • Grąžinant internetinėje parduotuvėje www.tiesioggrazi.lt įsigytas prekes, Jūs užpildote  prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymo prašymą ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių pristatymo (atsiėmimo) dienos turite išsiųsti elektroninio pašto adresu tu@tiesioggrazi.lt
  • Pirkimo pardavimo sutarties atsisakymo prasymas.doc - dokumentas parsisiųsti ir užpildyti.
  • Po prašymo išsiuntimo, ne vėliau kaip per 14 dienų, prašome prekes grąžinti kartu su PVM sąskaita faktūra, jeigu prekės pristatytos kurjeriu. Jeigu už įsigytas prekes buvo atsiskaityta per elektroninės bankininkystės sistemą ar išankstiniu banko pavedimu, už prekes sumokėta suma grąžinama per 14 dienų nuo prekių gražinimo dienos į mokėtojo banko sąskaitą.