Meniu
Prekių krepšelis

EISENBERG vyriškas kvapusis vanduo LE PECHE, 30 ml

EISENBERG vyriškas kvapusis vanduo LE PECHE, 30 ml
EISENBERG vyriškas kvapusis vanduo LE PECHE, 30 ml
58.38€
Be PVM: 48.25€
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Prekės kodas: 030146
  • SKU: 3259550301465

Sunku atsispirti, kai kvapas ir aistra sujungia jėgas.

OLFAKTORINIS PARAŠAS

MEDIENA IR GĖLĖMIS PERSMELKTAS MUSKUSAS

Pasiduokite kerams šio netikėto aromato, kuriame stiprūs kvepenių žiedai pasiduoda švelniems ir subtiliems apelsinų žiedams. Pojūčių sūkurys įtraukia šiltas vidurines skaidraus gintaro ir vanilės natas, pulsuojančias kartu su jausmingomis ir rafinuotomis apatinėmis pačiulių ir muskuso natomis. Ar sugebėsite atsispirti?

• VIRŠUTINĖS NATOS:
kinrožių, kvepenių ir apelsinų žiedai

• VIDURINĖS NATOS:
jazminai, skaidrus gintaras, vanilė

• APATINĖS NATOS:
Vetiverijos, pačiuliai, santalas, muskusas

NATOS

PAČIULIAI

Kilę iš Indijos ir Indonezijos, pačiuliai Europą pasiekė 17 amžiuje kartu su importuojamais kašmyro šaliais. Pačiulių lapai buvo naudojami jautriam audiniui saugoti ilgų kelionių laivais metu. Viliojantis, žemiškas, medienos natomis nuspalvintas augalo kvapas pavergė moterų, apgaubusių save šaliais, širdis. Saldus ir paslaptingas pačiulių aromatas surado savo kelią į parfumerijos karalystę ir tapo nepakeičiamu ingredientu, derančiu įvairioms kompozicijoms.

SKAIDRUS GINTARAS

Legenda pasakoja, kad Faetonas, Helijaus sūnus, bandė važiuoti su tėvo saulės vežimu, tačiau būdamas nepatyręs vos nesudegino žemės. Norėdamas nubausti, Dzeusas trenkė į jį žaibu. Gedėdamos brolio, Faetono seserys virto tuopomis, verkiančiomis gintaro spalvos ašaromis. Gintaro nata yra išskirtinė, suteikia šiltą kerintį kvapą, kuris žavi ir įkvepia keliauti.

SUDĖTIS: ALCOHOL DENAT. - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - BENZYL SALICYLATE - LIMONENE - GERANIOL - COUMARIN - LINALOOL - HYDROXYCITRONELLAL - CITRAL - CINNAMAL - BENZYL BENZOATE.

82 % VOL.

*Tobulėjimas ir inovacijos yra esminės mūsų prekės ženklo vertybės, todėl ingredientų sąrašas gali būti atnaujintas. Alergijos atveju maloniai prašome atidžiai perskaityti ant priemonės pakuotės nurodytą ingredientų sąrašą.