Meniu
Prekių krepšelis

EISENBERG moteriškas kvapusis vanduo LE PECHE, 30 ml

EISENBERG moteriškas kvapusis vanduo LE PECHE, 30 ml
EISENBERG moteriškas kvapusis vanduo LE PECHE, 30 ml
58.38€
Be PVM: 48.25€
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Prekės kodas: 030143
  • SKU: 3259550301434

Svaiginanti kvapo galia saldžiai užgniaužti jausmus...

OLFAKTORINIS PARAŠAS

GĖLĖMIS IR MEDIENA PERSMELKTAS MUSKUSAS

Svaiginantis kvapas, kuriame susilieja apelsinų ir kvepenių žiedai, gundo ir sklando ore, viliodamas pasiduoti skaniai nuodėmei. Vidurinėse natose jausmingi jazminai sugauna vaiskų gintarą ir vanilę ir jau nebeįmanoma atsispirti šiam troškimui. Apatinės, mediena persmelktos, pačiulių ir santalo natos palieka kerintį šleifą muskuso fone. Švelnaus apkabinimo galia.

• VIRŠUTINĖS NATOS:
Kinrožių, kvepenių ir apelsinų žiedai

• VIDURINĖS NATOS:
Jazminai, skaidrus gintaras, vanilė

• APATINĖS NATOS:
Vetiverijos, pačiuliai, santalas, muskusas

 

NATOS

APELSINŲ ŽIEDAI

Apelsinmedis vertinamas nuo senų laikų, tačiau jo kilmė nėra aiški. Vieni mano, kad jis kilęs iš Kinijos, kiti – kad iš Indijos. Gegužės saulei nušvietus Prancūzijos Rivjerą apelsinų žiedai greitai surenkami, kad nesuvystų. Renkami po vieną, siekiant išsaugoti kokybę. Saldi, jausminga apelsinų žiedų nata taps jūsų „Madlenos akimirkos“ pagrindu, kviečiančiu keliauti ir svajoti, svaiginančiu širdį ir sielą.

PAČIULIAI

Kilę iš Indijos ir Indonezijos, pačiuliai Europą pasiekė 17 amžiuje kartu su importuojamais kašmyro šaliais. Pačiulių lapai buvo naudojami jautriam audiniui saugoti ilgų kelionių laivais metu. Viliojantis, žemiškas, medienos natomis nuspalvintas augalo kvapas pavergė moterų, apgaubusių save šaliais, širdis. Saldus ir paslaptingas pačiulių aromatas surado savo kelią į parfumerijos karalystę ir tapo nepakeičiamu ingredientu, derančiu įvairioms kompozicijoms.

SUDĖTIS: ALCOHOL DENAT. - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - BENZYL SALICYLATE - LIMONENE - LINALOOL - GERANIOL - COUMARIN - CITRAL - EUGENOL - CINNAMAL.

80 % VOL.

*Tobulėjimas ir inovacijos yra esminės mūsų prekės ženklo vertybės, todėl ingredientų sąrašas gali būti atnaujintas. Alergijos atveju maloniai prašome atidžiai perskaityti ant priemonės pakuotės nurodytą ingredientų sąrašą.