Meniu
Prekių krepšelis

EISENBERG moteriškas kvapusis vanduo I AM (EDP), 30 ml

EISENBERG moteriškas kvapusis vanduo I AM (EDP), 30 ml
EISENBERG moteriškas kvapusis vanduo I AM (EDP), 30 ml
-40 %
EISENBERG moteriškas kvapusis vanduo I AM (EDP), 30 ml
EISENBERG moteriškas kvapusis vanduo I AM (EDP), 30 ml
EISENBERG moteriškas kvapusis vanduo I AM (EDP), 30 ml
Šis pasiūlymas baigsis po:
Dienos
Valandos
Min
Sek
40.20€
67.00€
Be PVM: 33.22€
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Prekės kodas: 030116
  • SKU: 3259550301168

Galimi pasirinkimai

GĖLIŲ, VAISIŲ, PRIESKONIŲ KVAPAS

Kerintis aromatas, kuriame skleidžiasi subtilios aviečių ir bruknių natos. Jas lydi vidurinės sodrių gėlių puokštės – rožių, jazminų, našlaičių – natos, kurias užbaigia magnolijų aromatas. Galiausiai apatinės atkaklios gintaro ir santalo natos užbaigia šį geidulingą pėdsaką. Tai kvapusis vanduo romantiškai ir aistringai moteriai!


• VIRŠUTINĖS NATOS:
Bergamotės, avietės, juodieji pipirai, rožiniai pipirai

• VIDURINĖS NATOS:
Magnolijos, rožės, našlaitės, jazminai

• APATINĖS NATOS:
Santalas, vetiverijos, gintaras, vanilė, benzoinas, muskusas

ISTORIJA:

Ji suvilioja ir pakeri. Ji yra kiekviena moteris. Ji yra TA moteris. I AM yra istorija apie aistringą ir paslaptingą moterį, gyvenančią dėl meilės ir meilėje. Kas gi ji buvo? Atsiminimas, sužavėjęs Chosė Aizenbergą (José Eisenberg). Ji mokėjo gyventi ramiai savame pasaulyje, pasaulyje, į kurį niekas negalėjo patekti, nebent ji pati pasirinkdavo įsileisti… Paslaptingoji, turėjusi „kažką tokio“, dėl ko buvo nepamirštama – jos akys, jos išvaizda… O gal tai buvo jos kvepalai? Moters tapatybė išlieka paslaptis. Chosė Aizenbergas ir Chuaresas Mačado (Juarez Machado) dalijasi šiuo neapibūdinamu jausmu, kai esi tik stebėtojas, sužavėtas visatos, į kurią negali patekti. Panašus jausmas į dailininko, kuris, kaip visi menininkai, sugauna dalelę mūzos sielos. Paveikslas I AM vaizduoja dirbtuves Monmartre, jose – mūza ir dailininkas, pirmasis ir antrasis planas, stebėtojas ir stebimoji, gyvenantys vienas šalia kito, tačiau atskiruose pasauliuose. Ši svaja, pavogtas asmeniškas prisiminimas, įkvėpė patį romantiškiausią kvapą. 

 

NATOS:

GĖLIŲ PUOKŠTĖ

Gėlių puokštė (rožės, jazminai, našlaitės, magnolijos)

Magnolijos buvo pavadintos prancūzų botaniko Pjero Magnolio (Pierre Magnol), sukūrusio augalo klasifikacijos sistemą, garbei. Sakoma, kad tai seniausia žinoma gėlė – tokia sena, kad ją žydinčią regėjo dinozaurai. Yra 200 magnolijų rūšių, daugiausia augančių Azijoje ir abiejuose Amerikos žemynuose. Be jokių abejonių, pati gražiausia iš jų – švelniaplaukė magnolija, laikoma magnolijų karaliene, atrasta praėjusiame šimtmetyje Himalajuose. Jos subtilios „žalios“ gėliškos natos su švelniu citrusų atspalviu puikiai papildo gėliškus kvepalus. Elegantiški ir išraiškingi jazminai sustiprina magnolijų paslaptingumą, atskleidžia jų puošnumą ir tarsi nukelia į sodo gilumą. Trumpaamžę gėlę apsupa rožės ir našlaitės, perimdamos saldžias, pudriškas natas.

AVIETĖS

Dažniausiai rožinės arba raudonos, kartais geltonos ar netgi juodos, avietės priklauso erškėtinių šeimai. Klesti Viduržemio jūros klimato sąlygomis, yra auginamos žmonių arba auga natūraliai gamtoje. Tradiciškai naudojamos moteriškiems kvepalams, nes suteikia saldžių, vaisinių natų, primenančių gervuoges, braškes ir juoduosius serbentus. Botanikoje dar vadinamos paprastosiomis avietėmis (Rubus idaeus) – pavadinimas kilęs nuo Idos kalno Kretoje, manoma, kad avietės kilusios būtent iš čia. Legenda pasakoja, kad Ida, Kretos karaliaus dukra ir Dzeuso auklė, netyčia įsidrėskė krūtinę rinkdama uogas jaunajam dievui. Sakoma, kad jos kraujas nudažė uogas ir šios, iš pradžių buvusios baltos, tapo raudonos.

Naudoti išoriškai. Vengti tiesioginio kontakto su akimis. Saugoti nuo karščio ir laikyti tinkamai uždarytą. 

INGREDIENTS: ALCOHOL DENAT. - AQUA (WATER) - PARFUM (FRAGRANCE) - CITRONELLOL - GERANIOL - ALPHA-ISOMETHYL IONONE - LIMONENE - LINALOOL - COUMARIN - BENZYL BENZOATE.

82 % VOL.