Meniu
Prekių krepšelis

EISENBERG balansuojamoji valomoji kaukė START, 50 ml

EISENBERG balansuojamoji valomoji kaukė START, 50 ml
EISENBERG balansuojamoji valomoji kaukė START, 50 ml
EISENBERG balansuojamoji valomoji kaukė START, 50 ml
EISENBERG balansuojamoji valomoji kaukė START, 50 ml
EISENBERG balansuojamoji valomoji kaukė START, 50 ml
32.38€
Be PVM: 26.76€
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Prekės kodas: 050921
  • SKU: 3259550509212

Ši komforto jausmą sugrąžinanti kaukė sugeria perteklinį sebumą bei nešvarumus ir švelniai valo odą jos nesausindama. Ji suderina uždegimo slopinamąjį ir raminamąjį portulakų ekstrakto poveikį su valomosiomis baltojo molio ir mikrodumblių ekstrakto savybėmis. Priemonė sutraukia odos poras, oda tampa glotni ir matinė.

IDEALIAI TINKA:

Mišriai ir riebiai odai.

REZULTATAS:

Oda tampa matinė, glotni, jos poros pastebimai mažesnės. Oda atgauna spindesį: praėjus 20 minučių po pirmojo naudojimo odos sebumo išsiskyrimas sumažėja 29 %, o odos drėkinimas padidėja 13 % panaudojus priemonę 28 dienas (vienas ląstelių atsinaujinimo ciklas)*. 

Su savanoriais atlikto tyrimo rezultatai:

- 100 %* pastebėjo, kad priemonė suteikia sebumo išsiskyrimą balansuojantį ir valomąjį poveikį.
- 90 %* pastebėjo, kad priemonė veiksmingai ir greitai sumažina išsiplėtusias poras.
- 100 %* pastebėjo, kad priemonė sugeria perteklinį sebumą.
- 90 %* pastebėjo, kad priemonė sumažina dėl uždegimo atsirandančių spuogelių ir nešvarumų kiekį.
- 100 %* pastebėjo, kad priemonė suteikia odai glotnumo.

*Tyrimas atliktas su 10 moterų ir 10 vyrų, kurių amžius nuo 18 iki 30 metų, kurių oda mišri ir kurie susiduria su miesto tarša. Rezultatai stebėti praėjus 15 minučių po priemonės naudojimo du kartus per savaitę 28 dienas.

SVARBIAUSI INGREDIENTAI:

PORTULAKŲ EKSTRAKTAS

Portulakų ekstraktui būdingas uždegimo slopinamasis poveikis, raminantis ir palengvinantis sudirgimą. Omega 3 riebalų rūgščių gausus natūralus ingredientas taip pat žinomas dėl antioksiduojamojo, drėkinamojo ir DNR saugančio poveikio. Ekstraktas naudojamas tradicinėje kinų medicinoje, dažniausiai – infekcijoms gydyti.

MORINGŲ SĖKLŲ EKSTRAKTAS

Moringa dar vadinama „stebuklingu medžiu“, o iš jos sėklų gaminamas ekstraktas žinomas dėl nuo miesto taršos saugančio poveikio. Iš Indijos kilusio augalo ekstraktas gerokai sumažina odai taršos sukeliamą stresą. Moringų sėklų ekstraktas veiksmingai valo odai kvėpuoti neleidžiančias teršalų daleles.

MIKRODUMBLIŲ EKSTRAKTAS

Mikrodumblių ekstraktas, vienas svarbiausių gyvybės šaltinių Žemėje, žinomas ne tik dėl savybių aprūpinti deguonimi ir energija, bet ir gebėjimo atlaikyti pačias ekstremaliausias klimato sąlygas. Šis natūralus veiklusis ingredientas vertinamas dėl valomųjų bei imunitetą stimuliuojančių ypatybių ir gebėjimo veiksmingai mažinti sebumo išsiskyrimą*. Jis padeda susigrąžinti skaisčią ir matinę odą, ji tampa pastebimai švaresnė.

*Sebumo išsiskyrimo sumažėjimas: -55,85 % po 15 dienų (T15) ir -74,65 % po 30 dienų (T30)**
**In vivo bandymas atliktas su aktyviuoju ingredientu 0,5 %, dalyvavo 20 savanorių, naudojo du kartus per dieną.

Kaip naudoti: vieną ar du kartus per savaitę tepkite storą kaukės sluoksnį ant nuvalytos veido ir kaklo odos. Venkite akių srities odos. Nuskalaukite su vandeniu po 10 minučių, jeigu oda labai riebi – po 20 minučių.

INGREDIENTS: AQUA (WATER) - GLYCERIN - STEARIC ACID - KAOLIN - GLYCERYL STEARATE - MORINGA OLEIFERA SEED EXTRACT - CHLORELLA EMERSONII EXTRACT - PORTULACA OLERACEA EXTRACT - TOCOPHEROL - GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL - SODIUM HYDROXIDE - ETHYLHEXYLGLYCERIN - MALTODEXTRIN - PHENOXYETHANOL - PARFUM (FRAGRANCE).