EISENBERG šiuo metu yra visame pasaulyje žinomas ir pirmaujantis grožio priemonių prekės ženklas, pelnęs šlovę ir pripažinimą dėl savo išskirtinės TRIO-MOLECULAR® formulės, kuri įeina į kiekvienos priemonės sudėtį.

Josė Eizenberg įkurtas ir užaugintas prekės ženklas EISENBERG PARIS išsiskiria unikalia priešistore, nes pats įkūrėjas buvo asmeniškai įsitraukęs į grožio ir aukštųjų technologijų tyrimų sritį ir dalyvavo kuriant grožio produktus.

Nuo pat pradžių Josė Eizenberg rėmėsi 15 metų trukusiais tyrimais, kurių metu gilinosi į bendrąjį biokosmetikos molekulių – enzimų, citokinų ir biostimulino – poveikį ir jauninamąjį efektą.

Enzinai veikia odos paviršių, citokinas - gilesnius odos sluoksnius, kad odos paviršius greičiau atsinaujintų. Biostimulinas – medžių ekstraktas - veikia odos viduje.

PO ilgus metus trukusių tyrimų atrastoje ir užpatentuotoje revoliucinėje TRIO-MOLECULAR® formulėje trys molekulės veikia sinergiškai, atkurdamos odą, ją aprūpindamos energija ir deguonimi.

Šios EISENBERG atrastos formulės sėkmės paslaptis ta, kad trijų skirtingų dydžių molekulės prasiskverbia į giliausius odos sluoksnius, todėl iš karto pastebimas jaunesnės ir dailesnės odos efektas!

 

Formulė ištobulinta taip, kad atitiktų vyrų ir moterų poreikius, yra patentuota visame pasaulyje, priklauso išskirtinai tik EISENBERG. TRIO-MOLECULAR® formulė yra esminė kiekvienos EISENBERG PARIS odos priežiūros priemonės sudedamoji dalis.

EISENBERG prekės ženklas garsėja INOVACIJOMIS IR TYRIMAIS, PAGRĮSTAIS MATOMAIS REZULTATAIS

  • Išvalomos odos poros, oda tampa putlesnė ir stangresnė, o atspalvis – skaistesnis.
  • Visos odos priežiūros priemonės yra be parabenų. Kiekviena priemonė sudėtyje turi TRIO-MOLECULAR® kompleksą, natūralius ingredientus suderinantį su moderniosiomis technologijomis.
  • Kiekviena odos priežiūros priemonė patikrinta dermatologo ir, jeigu reikia, oftalmologo, siekiant įvertinti veiksmingumą ir užtikrinti didžiausią saugumą. Tyrimai atliekami Pavijos universitete Ląstelių ir molekulinės farmakologijos ir toksikologijos skyriuje.

EISENBERG – prancūziškas prekės ženklas, skirtas vyrams ir moterims. Asortimente – platus veido ir kūno priežiūros, makiažo, saulės kosmetikos ir užburiančių aromatų kvapiojo vandens pasirinkimas.

Tiesioggrazi.lt e-parduotuvė turi išskirtinę teisę prekiauti EISENBERG kosmetika ir parfumerija. Šio prekės ženklo produkcijos taip pat galima įsigyti ir DOUGLAS parduotuvėse bei EUROVAISTINĖJE.