Gražių plaukų istorija teka kiekvienos moters gyslomis: apie išpuoselėtus ir sveikus plaukus svajoja ir paauglės, ir pašėlusios miesto divos, ir subrendusios, darbuose paskendusios namų šeimininkės. Todėl plaukams skirtos priemonės nebegali būti tiesiog geros, jos privalo atitikti moterų lūkesčius ir įkūnyti jų svajones. Būtent tam ir buvo sukurta ypatinga plaukų priežiūros linija „Stylishis“.

„Norėdami suprasti, apie kokius plaukus svajoja visos moterys, mes į vieną komandą suvienijome geriausius specialistus: tyrėjus, kuriančius inovatyvius produktus, stilistus, tyrinėjančius stiliaus tendencijas ir pasaulinės mados ekspertus, kurie stebi mūsų laikmečio stiliaus ikonas visame pasaulyje. Pirmą kartą profesionalūs produktai plaukams buvo sukurti kruopščiai suderinus estetikos technologijas bei mados ir grožio pasaulio įžvalgas“,  – sako „Stylishis“ plaukų priežiūros linijos kūrėjai.

Ne tik stiliaus, bet ir sveikatos simbolis

Plaukų  būklę ir su ja susijusias organizmo ligas tiriantys gydytojai trichologai sako, kad plaukų priežiūros priemonių pasirinkimas – itin atsakingas darbas ir remtis vien savo nuojauta neužtenka. Pasak specialistų, renkantis šampūną ar balzamą, reikia ne tik atkreipti dėmesį  į sudedamąsias dalis ir jų veikimo principus, bet ir žinoti, ko tiksliai jūsų plaukams reikia.

Gydytoja dermatovenerologė-trichologė Gitana Šabūnienė sako, kad plaukų būklė išduoda bendrą organizmo būklę, kartais net sunkias ligas, todėl plaukus reikia ne tik kruopščiai puoselėti, bet ir juos stebėti bei reaguoti į pasikeitimus.

„Mes visi esame individualūs ir pas kiekvieną yra skirtinga riebalinių liaukų sekrecija. Ir jeigu tos liaukos funkcionuoja aktyviai, tai geriau plaukus plauti dažnai, nes dėl per didelio riebalų pertekliaus seka ir pleiskanų atsiradimas, kuris tikrai nepagerina plaukų būklės. Jeigu yra poreikis, plaukus reikėtų plauti net ir kasdien“,  – sako galvos plaukų ligas tirianti gydytoja G. Šabūnienė.

Pasak trichologės, didelį poveikį plaukų būklei turi genetika, tačiau ne ką mažiau įtakos daro ir kasdieniai įpročiai, aplinkos faktoriai.

„Norint ne tik kuo ilgiau džiaugtis gražiais plaukais, bet ir jų apskritai turėti, reikia tuo susirūpinti kuo anksčiau, kai plaukų būklę pagerinti dar galima plaukų priežiūros priemonėmis, nes vėliau norint išsaugoti plaukus tenka gerti vaistus ar net prireikia injekcinių metodikų“,  – tinkamą plaukų priežiūros svarbą akcentuoja trichologė.

„Stylishis“ linija – sprendimas kiekvienai moteriai

„Stylishis“ plaukų priežiūros liniją sudaro trys serijos: „Hydra“,  „Smooth“ ir „Color Bright“, kurios buvo sukurtos spręsti skirtingoms problemoms.

„Hydra“ serija skirta išsausėjusiems, negyvybingiems ir nualintiems plaukams. Į šios serijos šampūno sudėtį įeinantys bambukų, ženšenių ir kininių cinamonų ekstraktai padeda atkurti pažeistas kutikules (išorinis apsauginis plauko sluoksnis, kuris neleidžia išgaruoti vandeniui ir suteikia žvilgesio) ir giliai drėkina. „Hydra“ kondicionierius – papildytas simondsijų, atalių, avokadų ir makadamijų aliejais padeda apsaugoti plaukus nuo kasdienės žalos ir išlaikyti juos žvilgančius ir stiprius.

„Smooth“ serija sukurta nepaklusniems ir sausiems plaukams. Šios serijos šampūnui ir kondicionieriui buvo sukurta tokia formulė, kuri stiprintų plauką ir tuo pačiu padarytų jį glotnų ir švelnų kaip šilką. „Smooth“ šampūnas papildytas dedešvų ir medaus ekstraktais, kurie nuo seno garsėja savo raminamosiomis ir minkštinamosios savybėmis, bei drėkinamuoju veikimu. Šios serijos kondicionieriaus sudėtis papildyta taukmedžių sviestu bei mangų ir palmių aliejais, kurie stiprina plauką ir suteikia jam švelnumo.

„Color Bright“ šampūno ir balzamo duetas sukurtas dažymo procedūrų nualintiems ir išsausėjusiems plaukams. Specialiai parinkta sudėtis ne tik padeda išsaugoti gaivesnę spalvą, bet ir giliai atkurti pažeistą plauko struktūrą. Į šios serijos šampūno sudėtį įeinantys hidrolizuotų kviečių baltymai, saulėgrąžų ekstraktas ir linų sėmenų aliejus švelnina plaukus ir padaro juos lengviau iššukuojamus, o „Color Bright“ kondicionieriui atkurti plauko struktūrą padeda kopūstpalmių vaisių aliejai ir pasiflorų bei ryžių ekstraktai.