Gražūs plaukai turi savo kainą. Kartais tai, kas juos daro gražiais, iš tiesų pridaro daugiau žalos. Kasdienis plaukų džiovinimas, tiesinimas, modeliavimo priemonės ir spalvos ryškinimas – visa tai atrodo tapę neišvengiama kasdienybe tobulam tavo įvaizdžiui, tačiau plaukams tai – tikras iššūkis.

Plaukai sausėja, keičia savo struktūrą, pradeda trupėti ar net slinkti.

 

L‘BIOTICA naujoji plaukų priežiūros ir puoselėjimo linija MILK sukurta  paprastam ir lengvam plaukų „gelbėjimui“ tiesiog namuose.

 

Trys „skanios“ pieninės plaukų kaukės-kepuraitės vilioja ne tik natūralia sudėtimi, bet ir greitu efektu  plaukams.

 

Gamintojas skelbia, kad naujai sukurta MILK THERAPY nėra vien tik elementarūs higienos žingsniai, tai – tarsi plaukų ir galvos odos gydymo metodas. Natūralios, tačiau veiksmingos medžiagos kaukių sudėtyje leidžia skirtingiems plaukų tipams pasiekti norimą efektą:  intensyviai sudrėkinti plaukus ir juos sustiprinti, atkurti pažeistą plauko struktūrą ar sugrąžinti plaukams žvilgesį ir juos ištiesinti.

Pasiekti geresnį efektą galima ne tik dėl puikios priemonių sudėties, bet ir jos formos. L‘BIOTICA atkuriamoji plaukų kaukė yra kepuraitės formos. Tad ją naudoti tampa visai smagia pramoga. Tuo labiau, kad panašios plaukus atkuriančios procedūros profesionaliuose salonuose brangiai kainuoja ir užtrunka nemažai laiko.

Būtent kepuraitė suaktyvina kaukės veikliųjų medžiagų poveikį, sulaikoma šiluma leidžia priemonei giliau prasiskverbti į plauką ir greičiau pasiekti norimą rezultatą.

 

Norint namuose pasidaryti efektyvų SPA savo plaukams su L‘BIOTICA MILK serija, tereikės:

  • užsidėti kepuraitę ant išplautų ir rankšluosčiu šiek tiek nusausintų plaukų.
  • Kad kepuraitė nesmuktų, ją galima sutvirtinti lipduku. 
  • tada rankomis trinant kepurėlę joje esančią kaukę tolygiai paskirstyti ant visų plaukų. 

Viskas, čia jūsų darbas baigtas, dabar leiskite veikti veikliosioms medžiagoms ir  10-15 minučių skirkite kokiai nors maloniai veiklai (pasidarykite veido masažą, išgerkite kavos ar tiesiog paskambinkite paplepėti draugei). 

Praėjus rekomenduojamam laikui nuimkite kepurėlę ir šiltu vandeniu išplaukite priemonės likučius.  

Po šios kaukės plaukai ilgai kvepės pienu, kokosais, bananais ar medumi.

 

Šią liniją sudaro trys kaukės:

 

L'BIOTICA, atkuriamoji plaukų kaukė-kepuraitė su keramidais, kokosų pienu ir aviečių ekstraktu skirta intensyviai sudrėkinti ir norint sustiprinti plaukus.

 

Kokosų pienas ir aviečių ekstraktas sudrėkina ir atkuria išsausėjusius plaukus, suteikia natūralaus žvilgesio ir minkštumo. Plaukai išlieka ilgai sudrėkinti, malonūs liesti, juos lengviau iššukuoti ir suformuoti. 

L'BIOTICA, atkuriamoji plaukų kaukė-kepuraitė su migdolų pienu, bananais ir keratinu, atkuria ir sustiprina pažeistus plaukus.

 

Migdolų pienas ir bananų ekstraktas atkuria stilizavimo priemonių ir procedūrų pažeistus bei nusilpnintus plaukus. Natūralios aktyviosios medžiagos atkuria jų šilkinį glotnumą, elastingumą bei sveiką žvilgesį. Lūžinėjantys plaukai susigrąžina energiją bei elastingumą. 

L'BIOTICA, atkuriamoji plaukų kaukė-kepuraitė su pieno baltymais, Manuka medumi ir keramidais grąžina žvilgesį ir tiesina plaukus. 

 

Pieno baltymai ir Manuka medus plaukams suteikia švelnumo ir gražaus žvilgesio. Kaukė apsaugo ir išlygina pažeistus galiukus, be to, sukuria sluoksnį, kuris apsaugo nuo kenksmingų veiksnių, plaukai tampa apsaugoti nuo išsausėjimo, stilizavimo priemonių poveikio ar kieto vandens. 

 

 

 

Na, tai kas jungiasi į pieninio malonumo plaukų SPA?