Jau visi spėjome pajausti, ką reiškią tinkamai laikytis visų rekomenduojamų sveikatos priemonių, išmokome atsirinkti odos nedirginančias veido kaukes, išmokime atrasti ir efektyvias, tačiau odos nesausinančias ir nemalonaus kvapo vėliau nepaliekančias rankų dezinfekavimo priemones.

 

Kai tinkamai pasirenki, tuomet naujoji rutina nekelia, jokių sunkumų, atvirkščiai, pagaliau išmokstame joje atrasti vis daugiau privalumų.

HAAN dezinfekantas

Ispanijoje sukurta HAAN dezinfekatorių linija turi labai gražią ir kilnią misiją – rūpintis aplinka ir žmogumi. Šių produktų sudėtyje naudojamos natūralios medžiagos, juos paprasta naudoti ir SVARBIAUSIA, visame pasaulyje HAAN pamažu tampa nauju mados trendu.

Taip pat ši kompanija nuolat akcentuoja vandens krizę kai kuriose pasaulio šalyse ir remia vietinius projektus, skirtus geriamo vandens tiekimui besivystančių šalių gyventojams.

 

Kodėl HAAN taip iš populiarėjo visame pasaulyje? Nes jų sukurtas produktas vienas iš efektyviausių – sunaikina 99,9 % labiausiai paplitusių mikrobų ir bakterijų. Antras dalykas – jo sudėtis papildyta alavijais, kurie vertinami dėl savo drėkinamųjų savybių. Tad dezinfekuodami rankas su HAAN gaunate du viename – saugotės nuo aplinkoje sklandančių virusų ir tuo pačiu saugote ir puoselėjate rankų odą.

 

HAAN įrodė, kad toks daugeliui vos ne keiksmažodžiu virtęs dalykas kaip „DEZINFEKCINIS SKYSTIS“ gali būti stilinga įvaizdžio detalė. Jų pakuotė pagaminta iš perdirbtų medžiagų, yra stilinga, patogi naudoti ir ją lengva visuomet turėti su savimi. 

 

Nors, HAAN rankų dezinfekantas atrodo nedidelis, jo pakanka, net 100 papurškimų.

 

Kas aktualu visiems turintiems mažų vaikų, kurie niekada nenori dezinfekuoti rankų „spiritu“ dvelkiančiais ir šiek tiek „graužiančiais“ tradiciniais dezinfekantais, tai kad šios priemonės yra parfumuotos, palieka malonų aromatą ir jokio nemalonaus pojūčio ant rankų.

 

Kompanija yra sukūrusi 5 skirtingų aromatų dezinfekantų seriją:

HAAN citrus dezinfekantas

CITRUS NOON drėkinamasis rankų dezinfekantas

„Kibirkščiuojantis“, skaidrus ir gaivus aromatas, kurio pagrindą sudaro apelsinų (citrusinės) ir toniko natos.

 

 

HAAN DEW OF DAWN drėkinamasis rankų dezinfekantas

DEW OF DAWN drėkinamasis rankų dezinfekantas

Gaivios žalumos užuominas sukelia žalumynų šaknų, šviežiai nupjautos žolės bazinės natos, kurias papildo lengvas galbaninių ferulų prisilietimas.

 

 

HAAN MORNING GLORY drėkinamasis rankų dezinfekantas

MORNING GLORY drėkinamasis rankų dezinfekantas

Švelnios, subtilios gėlių natos gaubia bazines gaivias žaliosios arbatos ir greipfrutų natas.

 

 

HAAN SUNSET FLEUR drėkinamasis rankų dezinfekantas

SUNSET FLEUR drėkinamasis rankų dezinfekantas

Moteriško aromato dvelksmas su bazinėmis gėlių puokštės natomis.

 

 

HAAN WOOD NIGHT drėkinamasis rankų dezinfekantas

WOOD NIGHT drėkinamasis rankų dezinfekantas

Tamsios kedro medienos natos susipina su bazinėmis pušų ir drėgnos žemės natomis.

 

 

Naudojimo instrukcija labai paprasta. Kai jaučiate, kad rankos nešvarios, lankėtės viešosiose vietose, lietėte skirtingus paviršius, ruošiatės valgyti kavinėje ar šiaip manote, kad pats laikas būtų jas nuplauti, o šalia nėra tekančio vandens (nors HAAN gamintojai skelbia, net jei ir vandens šalia yra, tačiau norite jį tausoti) papurkškite 3–4 kartus HAAN ant delnų ir patrinkite rankas. Nuskalauti nereikia. Priemonė susigeria akimirksniu, iš karto pajusite švaros jausmą, oda taps švelni, jausite malonų, tačiau neerzinantį aromatą.

 

HAAN dezinfekantas