Intymi higiena pamažu išsivaduoja iš TABU gniaužtų. Moterys vis drąsiau apie tai kalba, dalijasi patirtimi ir atradimais. Daugelis jau žino, kad įprasti kūno prausikliai jautrioms zonoms nėra patys draugiškiausi, todėl vis daugiau moterų vonios kambaryje galima rasti specialų intymios higienos prausiklį. 

Cumlaude intymios higienos gelis

Tačiau atsiranda kita problema, kokią priemonę įsigyti, kai parduotuvių lentynose nuo pasiūlos raibsta akys?

 

Teisingai parinktas intymios higienos gelis gali lemti, kad visą dieną jausitės gaiviai, komfortiškai. Tačiau gali nutikti taip, kad net ir naudojamas intymios higienos prausiklis lems, kad jausite sausumo, sudirgimo ar kitus nemalonius pojūčius, nes jis bus netinkamai parinktas.

 

Tad šiame įraše pasidalinsime 3 dalykais, kurie padės išsirinkti tinkamiausią priemonę intymiai higienai:

 

  1. Prausiklio pH. 

Makšties pH priklauso nuo moters amžiaus, tad atidžiai išstudijuokite intymios higienos priemonės etiketę.

Norint atkurti normalią mikroflorą, ypač palankiai veikia prausikliai su natūralia pieno rūgštimi.

Cumlaude intymios higienos gelis DIARIA, pH 3.8

  1. „Skanūs“ prausiklio priedai, kurių turite vengti

Labai dažnai kūno priežiūros priemones renkamės, pagal jų aromatą. Kai kalba pasisuka apie intymios higienos priemones, „skanų“ kvapą reikėtų pamiršti amžiams, nes būtent intymios higienos prausiklio, putų ar kitos priemonės sudėtyje esančios kvapniosios medžiagos gali pradėti alergizuoti ir taip sukelti nemalonius pojūčius: niežėjimą, dilgčiojimą ar net deginimą. 

Skaitydami sudėtį atkreipkite dėmesį ar priemonėse nėra dažiklių, dezodoruojančių ir cheminių medžiagų, kurios taip pat ardo mikrofloros balansą ir sukuria palankią terpę veistis bakterijoms.

Cumlaude intymios higienos gelis nėštumo metu

  1. Priedai, kurių turi būti prausiklyje

Sudėtyje ieškokite natūralių, naudingų ingredientų: 

Cumlaude intymios higienos putos PREBIOTIC

 

Rūpindamiesi intymia higiena – jautriausia kūno sritimi, rinkitės tą gamintoją, kuris laikosi atsakingos politikos, specializuojasi konkrečioje srityje, tuomet jausitės saugiau ir galėsite būti tikra, kad naudojate sertifikuotą, saugų ir tausojantį produktą.