Meniu
Prekių krepšelis

Blog

27 kov. Atskleista Kleopatros plaukų grožio paslaptis -  L’BIOTICA BIOVAX plaukų priežiūros linija su arganų, makadamijų ir kokosų aliejais
1 1166
Didžioji vyrų gundytoja gražuolė Kleopatra nieko sau negailėjo. Jau prieš tūkstančius metų kiekvieną laisvą minutę murkdėsi įvairiausių egzotinių aliejų voniose, žinodama kaip teigiamai jie veikia odą.  Kartais bemirkdama vonioje užsnūsdavo ir panirdavo į šiltą gamtos eliksyrų mišinį su visa galva. ..
07 kov. L‘BIOTICA šveičiamoji rūgštinė pėdų kaukė - švelnios pėdutės namuose ant kėdutės
0 834
Frazė „užsiauginti storą odą” tam tikrais gyvenimo atvejais turi teigiamą atspalvį. Na, kuomet kalbame apie mūsų išsiugdytą atsparumą gyvenimo negandoms, kasdien iškylančioms problemoms ir jų neskausmingam sprendimui. Tačiau kai nuleidžiame akis žemyn ir pažvelgiame į savo nualintas pėdutes, bėgant ..
23 vas. SENSILIS – tingintiems klysti ir neturintiems laiko nusivilti
0 675
Šio skubos ir nekantrumo laikmečio problema – ne kaip ką nors naujo atrasti, o kaip nepasiklysti naujienose. Tai liečia ir odos priežiūros priemones.  Jų – tiek daug, viena už kitą geresnės... Užglamonėja dangiškais pažadais, bet kartą kitą ima ir nepateisina vilčių, pagreitintu tempu iš dangaus nul..
02 rugp. Šią vasarą renkamės BALTĄ!
0 16169
Yra kelios moterų kategorijos. Vienos mėgsta apsisatyti savo vonios kambarį įvairiausiais odos priežiūros produktais, linkusios į ekperimentus ir bandančios kiekvieną pasitaikiusį į rankas kremą išbandyti pačios nepriklausomai nuo jo kategorijos  - nuo pigaus ir atsitiktinio, iki brangaus ar rekomen..
05 liep. HIPNOZĖS SEANSAS SU HAAN - stilinga rankų dezinfekcija
0 2910
Prasidėjo nauja era, kai nuolatinis ir dažnas rankų dezinfekavimas tampa privalomuoju faktoriumi. Nesmagu. Ne visuomet patogu.  Papildomas galvos skausmas prie visų kitų.Bet yra geroji šio reikalo pusė - rankų dezinfekavimas gali tapti stilinga ir efektinga detale ar net jūsų slaptu ginklu. Ir bus..
29 lapkr. 3 dalykai, kuriuos privalote žinoti renkantis intymios higienos priemones
0 17295
Intymi higiena pamažu išsivaduoja iš TABU gniaužtų. Moterys vis drąsiau apie tai kalba, dalijasi patirtimi ir atradimais. Daugelis jau žino, kad įprasti kūno prausikliai jautrioms zonoms nėra patys draugiškiausi, todėl vis daugiau moterų vonios kambaryje galima rasti specialų intymios higienos praus..
22 lapkr. SENSILIS SUPREME RENEWAL DETOX – unikalus kompleksas, saugantis nuo žalingo aplinkos poveikio
0 2614
 Ar odai reikia tik drėkinimo ir maitinimo? Šiuolaikinės miesto moters odai reikia kur kas daugiau, pradedant nuo tinkamos apsaugos, pagalbos atkuriant odos struktūrą, iki detoksikacijos ir apsaugos nuo streso poveikio.Tad renkantis veido kremą, paakių kremą ar veido kaukę reikėtų atkreipti dėme..
15 lapkr. Magiška kaukė, kurios efektas juntamas po 5 minučių
1 2176
„Tai jau antra pakuotė šios kaukės mano namuose, kurią sunaudojus, drąsiai sakau, kad pirksiu ir trečią. Naudojimas paprastas, tik aišku reikia skirti tam laiko. Kartą per du mėnesius, tepu šia kauke veidą kiekvieną rytą, vėliau - kartą per savaitę. Rezultatas matomas ir jaučiamas iš karto. Po jos m..
19 liep. 5 triukai, kurie padės ilgiau išlaikyti kvepalų aromatą
0 4418
Užsimerk ir pabandyk prisiminti tą akimirką, kai užuodi skaniausius pasaulyje kvepalus. Ta akimirka, bus tikrai trumpa, tačiau sukels be galo malonius jausmus.Šį kartą atskleisime jums 5 faktus apie kvepalų naudojimą, kad realiame gyvenime patinkančiu aromatu galėtumėte mėgautis kur kas ilgiau, ne..
05 liep. Visa tiesa apie pasaulyje garbinamą EISENBERG trijų molekulių formulę
0 2663
EISENBERG šiuo metu yra visame pasaulyje žinomas ir pirmaujantis grožio priemonių prekės ženklas, pelnęs šlovę ir pripažinimą dėl savo išskirtinės TRIO-MOLECULAR® formulės, kuri įeina į kiekvienos priemonės sudėtį.Josė Eizenberg įkurtas ir užaugintas prekės ženklas EISENBERG PARIS išsiskiria unika..
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)