Meniu
Prekių krepšelis

BETER

Gamintojas: BETER
Pagamintos iš anglinio plieno ir pagaląstos individualiai, kad užtikrintų saugų, tvarkingą ir tikslų kirpimą kiekvieną kartą.Sukurtos specialiai rankų nagams kirpti.Kirpkite nagus išlaikydami jų natūralią formą ir nesiaurindami šonų...
9.44€
Be PVM:7.80€
Gamintojas: BETER
Sukurtos specialiai nagų odelėms šalinti. Žirklutės su plonu lenktu galiuku padeda patogiai nukirpti odeles ir nagų atplaišas. Pagamintos iš anglinio plieno ir pagaląstos individualiai, kad užtikrintų saugų, tvarkingą ir tikslų kirpimą kiekvieną kartą.  ..
9.44€
Be PVM:7.80€
Gamintojas: BETER
Nagų priežiūros priemonė. Pagaląsta individualiai. Užtikrina taisyklingą, tikslų kirpimą.Siekdami užtikrina gerą žnyplučių būklę, rekomenduojame jas ištepti lašeliu aliejaus prieš naudojimą ir po valymo.Patarimai:Naudokite žnyplučių galiuką ir formuokite nagų kraštą keliais kirpimais. ..
14.80€
Be PVM:12.23€
Gamintojas: BETER
Veiksmingai šiurkščią pėdų odą nušveičianti dildė.Naudokite šiurkštesnę pusę kulnams, o švelnesnę – jautresnėms pėdų vietoms šveisti.Suminkštinkite odą pamirkydami pėdas muiluoto vandens vonelėje ir šveiskite norimas pėdų vietas, kol taps švelnios ir glotnios...
2.72€
Be PVM:2.25€
Gamintojas: BETER
Kūdikių nagai yra ploni ir minkšti, lengvai lūžta ir palieka aštrius kampus, su kuriais mažyliai gali įsidrėksti.Rekomenduojama dažnai apžiūrėti jų nagus, jeigu reikia, nudildyti aštrius kampus arba nukirpti nagus, jeigu užauga ilgesni nei pirštų galiukas.Rinkinyje: ergonomiškos nagų žnyplut..
7.24€
Be PVM:5.98€
Gamintojas: BETER
Specialios žirklutės, skirtos saugiai kirpti plonus kūdikių nagus.Žirklutės dedamos statmenai pirštui, todėl nagus galite kirpti pernelyg nepriartėdami prie odos.Geriau nagus kirpti suteikiant kvadratinę formą, o ne apvalią, kad išvengtumėte įaugančių nagų.Su apsauginiu, higieną paded..
5.00€
Be PVM:4.13€
Gamintojas: BETER
Manikiūro žnyplutės su gaudykle yra įrankis, kuris padės palaikyti rankų ir kojų nagų higieną ir estetišką išvaizdą.Pagamintos iš nerūdijančiojo plieno, yra su išimama gaudykle, sulaikančia nukirptus nagus.7,3 cm ilgis užtikrina patogų ir paprastą naudojimą.Kirpdami nagus tinkama kryp..
2.36€
Be PVM:1.95€
Gamintojas: BETER
Tobula nagų priežiūros priemonė, su kuria odeles galite šalinti be įpjovimų ar atplaišėlių. Naudojimas: pradėkite nuo nago centro ir judėkite į šoną, mažais judesiais švelniai šalindami odeles. Išgaubtas rankenos galas padeda atstumti odeles aplink nagus...
7.40€
Be PVM:6.12€
Gamintojas: BETER
Labai praktiškas įrankis – naudokite galus odelėms pašalinti, o šonus – nagams dildyti.Iš apdoroto nerūdijančiojo plieno pagamintas įrankis padeda pašalinti nagų odeles be įpjovimų ar atplaišėlių.Naudokite stūmiklį  švelniai odelėms palei nagą atstumti. Lengvai pašalinkite odeles..
7.12€
Be PVM:5.88€
Gamintojas: BETER
Pagamintos iš kaltinio nerūdijančiojo plieno. Griežti gamybos procesai, aukštos kokybės medžiagos ir individualus galandymas užtikrina taisyklingą, tikslų ir saugų kirpimą. Sukurta išskirtinai odelėms šalinti. Galvutė su užleistine („Lap joint“) jungtimi.Patarimai:Paruoškite odeles: sudrė..
14.80€
Be PVM:12.23€
Gamintojas: BETER
Pneumatinis šepetys su natūraliais mediniais dantukais švelniai šukuoja plaukus, juos puoselėdamas, švelniai masažuodamas galvos odą ir suteikdamas plaukams sveikesnę išvaizdą.Pneumatinis šepetys švelniai išpainioja plaukus, suteikia jiems lengvumo ir elastingumo, natūralaus žvilgesio ir saugo g..
8.00€
Be PVM:6.61€
Gamintojas: BETER
Kotas pagamintas iš kviečių pagrindo pluošto, 100 % biologiškai skaidus. Ypač švelnūs dirbtiniai šereliai. FSC sertifikuotas pakuotės popierius.Glotnus smailas šepetėlis lengvai tepa skaistalus ar švytėjimą suteikiančias priemones tinkamoje vietoje, subtiliai pabrėždamas ir paryškindamas skruost..
7.76€
Be PVM:6.41€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 16 (2 puslapių)