Meniu
Your Cart

Cath Kidston

Gamintojas: Cath Kidston
12 grožio priemonių rinkinys Pasitikite šį šventinį sezoną su 12 grožio priemonių rinkiniu. Jį sudaro nedidelio kiekio priemonės, kurios gali būti džiuginanti dovana. Atidarykite kiekvienas duris ir atraskite vonios arba grožio priemonę. Mėgaukitės kvapais, kuriuose skleidžiasi žalių lapelių..
27.09€
Be PVM:22.39€
Gamintojas: Cath Kidston
Trijų kvapnių vonios, kūno ir rankų priežiūros priemonių rinkinys. Sviestmedžių aliejumi papildytas rankų kremas ir kūno losjonas su vitaminu E suteikia švelnumo rankų ir kūno odai, o atpalaiduojanti vonios druska lepina malonia maudynių patirtimi. Įkvėpimas iš miško, gėlių ir laukinės gamtos padeda..
32.34€
Be PVM:26.73€
Gamintojas: Cath Kidston
Prisijunkite prie mūsų šventinių gyvūnų prie spindinčios kalėdinės eglutės ir atidarykite dovanas. Drėkinamasis rankų dezinfekantas, kurio nereikia nuskalauti ir kuris papildytas baltųjų dobilų bei mačios kvapu ir vitaminu E bei glicerinu. Sunaikina 99,99% bakterijų. Šventiniame rankų kre..
26.94€
Be PVM:22.26€
Gamintojas: Cath Kidston
RED BERRY & CEDAR Trijų rankų kremų rinkinys  Prisijunkite prie mūsų šventinių gyvūnų prie spindinčios kalėdinės eglutės ir atidarykite dovanas. Pelėdos ūbauja ir žaidžia pingvinai – tai CATH KIDSTON Kalėdų magija. Subtilios pušų spyglių, kedro medienos, raudonų uogų ir karamelizuoto ..
10.83€
Be PVM:8.95€
Gamintojas: Cath Kidston
Įsivaizduokite ramų miegą, gaubiamą angliškų ramunėlių ir levandų natų. Sapnai šiame fantastiniame miške kupini paslaptingų būtybių, pakerėtų nakties žiedynų, lapijos, apgaulingų lokių ir subtilių elnių. Drėkinamasis rankų dezinfekantas, kurio nereikia nuskalauti, papildytas žaliosios arbatos lap..
28.35€
Be PVM:23.43€
Gamintojas: Cath Kidston
„MAGICAL WOODLAND“ LEVANDŲ IR ANGLIŠKŲ RAMUNĖLIŲ KVAPO RANKŲ KREMO IR LŪPŲ BALZAMO RINKINYS Įsivaizduokite ramų miegą, gaubiamą angliškų ramunėlių ir levandų natų. Sapnai šiame fantastiniame miške kupini paslaptingų būtybių, pakerėtų nakties žiedynų, lapijos, apgaulingų lokių ir subtilių elnių. ..
18.54€
Be PVM:15.32€
Gamintojas: Cath Kidston
„MAGICAL WOODLAND“ LEVANDŲ IR ANGLIŠKŲ RAMUNĖLIŲ KVAPO MIEGO RINKINYS Įsivaizduokite ramų miegą, gaubiamą angliškų ramunėlių ir levandų natų. Apsilankykite fantastiniame miške, kupiname paslaptingų būtybių, pakerėtų nakties žiedynų ir lapijos, miške, kuriame vaizduotę keri tarsi iš sapnų nužengę ..
35.64€
Be PVM:29.45€
Gamintojas: Cath Kidston
„MAGICAL WOODLAND“ LEVANDŲ IR ANGLIŠKŲ RAMUNĖLIŲ KVAPO RANKŲ KREMŲ RINKINYS  TRIJŲ RANKŲ KREMŲ RINKINYS Įsivaizduokite ramų miegą, gaubiamą angliškų ramunėlių ir levandų natų. Vitaminu E, sviestmedžių aliejumi, kakavos sviestu, alavijų lapų ekstraktu ir levandų, kvapiųjų šalavijų bei ramu..
10.83€
Be PVM:8.95€
Gamintojas: Cath Kidston
DRĖKINAMASIS RANKŲ DEZINFEKANTAS Papildytas žaliosios arbatos lapelių ekstraktu, vitaminu E ir glicerinu. Sunaikina 99,99 % bakterijų. Naudojimas: purkškite ant delnų ir trinkite, kol išdžius. Įspėjimas: naudokite, kaip nurodyta. Jeigu priemonės pateko į akis, nuskalaukite su švar..
4.98€
Be PVM:4.12€
Gamintojas: Cath Kidston
DRĖKINAMASIS RANKŲ DEZINFEKANTAS Vitaminu E ir glicerinu papildytas dezinfekantas, kurio nereikia nuskalauti. Vyšnių uogas ir žiedus gaubia žibuoklių, rožių ir vanilės natos. Sunaikina 99,99 % bakterijų. Naudojimas: purkškite ant delnų ir trinkite, kol išdžius. Įspėjimai: naudokit..
4.98€
Be PVM:4.12€
Gamintojas: Cath Kidston
RANKŲ KREMO IR LŪPŲ BALZAMO RINKINYS Daili skardinė vyšnių šakelių atvaizdais papuošta CATH KIDSTON dizaino dėžutė su dviem kelioninio dydžio priemonėmis – laukinių vyšnių kvapo lūpų balzamu ir rankų kremu – yra puiki dovana. Priemonės skleidžia subtiliai skanų vyšnių uogų, gaivų citrusų ir lengv..
18.54€
Be PVM:15.32€
Gamintojas: Cath Kidston
TRIJŲ RANKŲ KREMŲ RINKINYS Trijų rankų kremų rinkinys, kurį sudarantys kremai skleidžia subtiliai skanų vyšnių uogų, gaivų citrusų ir lengvą vyšnių žiedų kvapą. Jį gaubia žibuoklės ir rožės, galiausiai atsiskleidžia muskuso ir kreminės vanilės kvapas. Vyšnių uogų ir žiedų ekstraktais, sviestmedži..
10.83€
Be PVM:8.95€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 36 (3 puslapių)